رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • جمعه ۸ اسفند ۱۳۹۹
  • الجمعة ۱۴ رجب ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 26 February
با تصمیم کمیسیون تلفیق؛

ممنوعیت کشت برنج لغو شد

عضو کمیسیون تلفیق مجلس گفت: ممنوعیت کشت برنج در استان‌های مختلف از جمله گلستان برای سال آینده لغو شده است.

حرف تازه – عضو کمیسیون تلفیق مجلس گفت: ممنوعیت کشت برنج در استان‌های مختلف از جمله گلستان برای سال آینده لغو شد.

رمضانعلی سنگدوینی عصر امروز در نشست با خبرنگاران اظهار داشت: یکی از موضوعاتی که در لایحه بودجه ۱۴۰۰ به دنبال آن هستیم افزایش بودجه استان‌های محروم از جمله گلستان است.
وی گفت: باید در بودجه سال آینده به محرومیت‌ها، عقب ماندگی‌ها، ظرفیت‌ها و در مجموع نقاط ضعف و قوت استان‌ها توجه ویژه‌ای شود تا بتوانیم بودجه‌ای عملیاتی داشته باشیم.
نماینده گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی بیان داشت: برای اینکه پیگیری مطالبات مردم استان نتایج خوبی به همراه داشته باشد جلسات مستمری با اعضای هیئت دولت، رئیس مجلس و سایر نمایندگان و البته مسئولان اجرایی در استان داریم.
وی با اشاره به نشست اخیر مجمع نمایندگان گلستان با رئیس مجلس شورای اسلامی افزود: به دنبال این هستیم تا رئیس مجلس سفری به استان داشته باشد و مشکلات و مسائل استان را از نزدیک پیگیری کند.
سنگدوینی با اشاره به بخشی از مشکلات استان گفت: خام فروشی محصولات کشاورزی یکی از معضلات جدی برای استان است و باید صنایع مرتبط با ظرفیت مناسب در استان شکل بگیرد.
وی همچنین افزود: با پیگیری‌هایی که در کمیسیون تلفیق صورت گرفت ممنوعیت کشت برنج در سایر استان‌ها از جمله گلستان لغو شده است و این امر می‌تواند در بهبود معیشت کشاورزان نقش موثری داشته باشد.
عضو کمیسیون تلفیق مجلس بیان داشت: مشکل کم آبی و تنش آبی شهر گرگان در سال ۱۴۰۰، توجه ویژه به جزیره آشوراده به عنوان مقصد گردشگری، تقویت تناژ محصولات کشاورزی، جلوگیری خروج گندم از استان، رفع بیکاری کارگران کارخانجات و غیره از جمله موضوعات اساسی استان برای حرکت در مسیر توسعه است.
وی گفت: قرارگاه خاتم‌الانبیاء (ص)، بنیاد برکت و بنیاد مستضعفان در استان گلستان اقدامات قابل توجهی برای خدمات رسانی و تکمیل پروژه‌های نیمه تمام استان کردند که فرصت خوبی برای رفع محرومیت‌ها در استان است.
ممنوعیت کشت برنج لغو شد

ممنوعیت کشت برنج لغو شد

 

تسنیم

اخبار مرتبطتبلیغات


آخرین اخبار