رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 6 خبر


  • پنجشنبه ۶ آذر ۱۳۹۹
  • الخميس ۱۰ ربيع ثاني ۱۴۴۲
  • 2020 Thursday 26 November

معاون وزیر بهداشت و سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا اعلام کرد:‌ تردد درون شهری از ساعت ۲۱ تا ۴ صبح از اول آذرماه ممنوع است و این اقدام در ادامه تشدید محدودیت ها در شهرها و مناطق قرمز اعمال می شود.

حرف تازه – معاون وزیر بهداشت و سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا با اعلام خبر ممنوعیت تردد درون شهری از ساعت ۲۱ تا ۴ صبح از اول آذرماه بیان داشت: این اقدام در ادامه تشدید محدودیت ها در شهرها و مناطق قرمز اعمال می شود.

علیرضا رئیسی سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا دوشنبه در گفت وگو با خبرنگاران در حاشیه جلسه این ستاد افزود:‌ در شهرهای قرمز موضوع جدید دیگر، بحث منع تردد درون شهری از ساعت ۲۱ تا ۴ صبح است و این محدودیت در مناطقی که قرمز اعلام شده است، انجام می شود.
وی تصریح کرد: این مساله علاوه بر منع تردد بین شهری است که در مناطق قرمز و نارنجی اعمال شده بود.
رئیسی ادامه داد: افرادی که دارای پلاک بومی همان شهر هستند حق ورود به سایر شهرها را ندارند و پلاک های غیر بومی نیز حق ورود به شهرهای قرمز و نارنجی را ندارند.
سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا ادامه داد:‌ از روز شنبه هفته آینده – اول آذرماه-  ۱۵۰ شهر که عمدتا مراکز استان ها و کلانشهرهایی مانند تهران هستند به مدت دو هفته تعطیل می شوند و این اقدامات در مناطق قرمز و نارنجی اعلام شده و اعمال می شود.
ممنوعیت تردد درون شهری از ساعت ۲۱ تا ۴ صبح از اول آذرماه

ممنوعیت تردد درون شهری از ساعت ۲۱ تا ۴ صبح از اول آذرماه

ایرنا

اخبار مرتبطتبلیغات

آخرین اخبار