رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 4 خبر


  • سه شنبه ۵ مرداد ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱۷ ذو الحجة ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 27 July

روزبه آلیانی رییس دفتر بررسی و همکاری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان گیلان  از ممنوعیت اجرای تورهای گردشگری و طبیعت گردی گیلان خبر داد.

حرف تازه – به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان گیلان، روزبه آلیانی رییس دفتر بررسی و همکاری این اداره کل  از ممنوعیت اجرای تورهای گردشگری و طبیعت گردی گیلان در تعطیلات پیش رو خبر داد.

آلیانی گفت: با توجه به گزارشات واصله از وضعیت نا مطلوب بیماری کرونا در استان و جهت حفظ جان هم استانی های گرامی از اجرای هرگونه تور گیلانگردی و طبیعت گردی در تعطیلات پایانی هفته به مناسبت رحلت حضرت اکرم(ص)،شهادت حضرت امام حسن مجتبی(ع) و حضرت امام رضا(ع) جلوگیری بعمل خواهد آمد و با خاطیان و گروه های غیرمجاز که بدون توجه به وضعیت بحرانی استان اقدام به تورگردانی مینمایند بدون اغماض برخورد خواهد شد. وی افزود حسب بررسی های صورت گرفته این شرایط در اکثر مناطق گردشگری کشور حاکم بوده و از ورود تورهای گردشگری ممانعت بعمل خواهد آمد.
وی در ادامه ضمن تشکر از مدیران دفاتر خدمات مسافرتی و راهنمایان استان که با درک شرایط موجود و علی رغم ضررها زیادی که متحمل شده اند با این اداره کل همکاری مینمایند تشکر و قدردانی نمود.
ممنوعیت اجرای تورهای گردشگری و طبیعت گردی گیلان

ممنوعیت اجرای تورهای گردشگری و طبیعت گردی گیلان در تعطیلات پیش رو

اخبار مرتبطتبلیغات


آخرین اخبار