رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • جمعه ۸ اسفند ۱۳۹۹
  • الجمعة ۱۴ رجب ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 26 February

رئیس پلیس راه گیلان با اشاره به افزایش ورود مسافر طی روزهای گذشته به استان، گفت: پلیس از ورود خودروهای با پلاک‌های غیربومی به استان گیلان ممانعت می کند.

حرف تازه – رئیس پلیس راه گیلان با اشاره به افزایش ورود مسافر طی روزهای گذشته به استان، گفت:پلیس از ورود خودروهای با پلاک های غیربومی به استان گیلان ممانعت می کند.

سرهنگ جاور صفاری در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه حجم تردد و ورود مسافران به استان گیلان در هفته جاری نسبت به قبل افزایش یافته است، اظهار کرد: همزمان با فرارسیدن تعطیلی هفته آتی از هموطنان درخواست می‌شود از سفرهای غیر ضرور به گیلان پرهیز کنند.
رئیس پلیس راه گیلان با تاکید بر اینکه وضعیت گیلان بسیار شکننده است و اکثر شهرهای گیلان در وضعیت نارنجی کرونایی قرار دارند، افزود: ورود پلاک‌های غیر بومی به شهرهای نارنجی گیلان ممنوع است.
وی در ادامه تصریح کرد: پرسنل پلیس راهور محورهای ورودی گیلان در سه منطقه آستارا، رودبار و چابکسر جهت ممانعت از ورود پلاک‌های غیر بومی به شهرهای نارنجی گیلان مستقر شده‌اند.
سرهنگ صفاری با بیان اینکه در صورت ورود پلاک‌های غیر بومی به شهرهای نارنجی جریمه ۵ میلیون ریالی برای متخلفان اعمال می‌شود، گفت: دوربین‌های نصب شده نیز در مسیر جاده‌ها جهت ثبت این تخلفات نیز فعال هستند.
رئیس پلیس راه گیلان از هموطنان خواست جهت اجرای هرچه سریع‌تر پروتکل‌های بهداشتی از سفرهای غیر ضروری به این استان پرهیز کنند، افزود: در تلاش هستیم بیش از این شاهد افزایش مجدد بیماران کرونایی در گیلان نباشیم.
ممانعت پلیس از ورود خودروهای با پلاک های غیربومی به استان گیلان

ممانعت پلیس از ورود خودروهای با پلاک های غیربومی به استان گیلان

اخبار مرتبطتبلیغات


آخرین اخبار