معرفی بهترین رستوران های بوشهر

در این مطلب با ما همراه باشید تا با بهترین رستوران های بوشهر برای امتحان کردن غذاهای محلی و سنتی آشنا شوید.

به گزارش حرف تازه به نقل از الی گشت، یکی از قسمت‌های هیجان‌انگیز و البته خوشمزه در سفر امتحان کردن غذاهای محلی و آشنایی با طعم‌های جدید است. استان بوشهر که یکی از استان‌های جنوبی در سواحل خلیج فارس است از جمله شهرهای توریستی با تنوع غذایی بالا است که می‌توانید در سفر به آن از طعم‌های تازه و غذاهای محلی بوشهر لذت ببرید. به همین دلیل باید بهترین رستوران‌هایی که می‌توانید غذاهای محلی را در آنجا امتحان کنید بشناسید.

بهترین رستوران های بوشهر

رستوران میداف

یکی از رستوران‌های معروف بوشهر که در مسیر ساحلی جفره واقع شده رستوران میداف است. این رستوران از سه طبقه با چشم‌انداز خلیج فارس که دو طبقه آن رستوران سنتی و کلاسیک و یک طبقه کافی شاپ است تشکیل شده و انواع غذاهای محلی و دریایی بوشهر مثل میگو سوخاری، دال عدس، ماهی شور و غذاهای دیگر را می‌توانید در این رستوران میل کنید. رستوران میداف علاوه‌بر چشم‌انداز زیبای خلیج فارس، به دلیل داشتن غذاهای باکیفیت و کارکنان خوش برخورد در بین مشتریان معروف است.

فضای داخلی رستوران میداف دارای طراحی سنتی و مدرن است و همه روزه از ساعت ۱۰:۳۰ صبح تا ۱۲ شب آماده پذیرایی از مهمانان است.

رستوران میداف - الی گشت

رستوران لابستر لند

یکی‌دیگر از رستوران‌های معروف بوشهر که در مسیر ساحلی قرار دارد رستوران لابستر لند است. در این رستوران می‌توانید انواع غذاهای ایرانی و دریایی مثل قلیه ماهی و میگو دوپیازه را سفارش دهید. فضای داخلی رستوران لابستر لند گرم و صمیمی با چیدمان ساده است و از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب و در سه وعده غذایی سرویس‌دهی دارد، که می‌توانید غذاهای متنوع را با کیفیت بالا و قیمت مناسب امتحان کنید.

 بهترین رستوران های بوشهر – رستوران قوام

یکی از بهترین رستوران های بوشهر که در بوستان قوام واقع شده رستوران قوام بوشهر است. در رستوران قوام انواع غذاهای محلی و دریایی بوشهر مثل کوبیده گوسفندی، میگو سوخاری، قلیه ماهی، قلیه میگو، ماهی شکم پر و خوراکی‌های خوشمزه مثل حلوا بوشهری را می‌توانید سفارش دهید.

در رستوران قوام علاوه‌بر خوردن غذاهای خوشمزه و لذیذ بوشهر می‌توانید از معماری  تاریخی و آب انبار قوام دیدن کنید و از قدم زدن در ساحل خلیج فارس لذت ببرید. رستوران قوام همه روزه از ساعت ۱۰:۳۰ صبح تا ۱ شب آماده پذیرایی از مهمانان است.

 بهترین رستوران های بوشهر - الی گشت

رستوران سنتی خاتم

در رستوران خاتم با یک تیر دو نشان بزنید و همزمان از غذاهای محلی و فست فود آن لذت ببرید. رستوران سنتی خاتم نرسیده به پارک پرندگان قرار دارد و علاوه‌بر غذاهای محلی بوشهر و فست فود می‌توانید از میز اردور رستوران که دارای تنوع بالا و شامل انواع سوپ، ترشیجات، سالاد فصل، خرما و حلوا، کشک بادمجان و بسیاری موارد دیگر است از خودتان پذیرایی کنید.

سفره خانه شونشین

سفره خانه شونشین از جمله بهترین رستوران های بوشهر است که در خیابان دشتستان واقع شده و دارای قیمت مناسب و کیفیت بالایی است. در این سفره خانه زیبا که به سبک جنوبی و ساده طراحی شده انواع غذاهای محلی و سنتی بوشهر را می‌توانید سفارش دهید. در سفره خانه شونشین علاوه‌بر خوردن غذاهای خوشمزه و لذیذ امکان سفارش دادن چای و قلیان هم وجود دارد.

 بهترین رستوران های بوشهر – رستوران گرگور

رستوران گرگور یکی از رستوران‌های جذاب بوشهر که دارای تنوع غذایی بالا و باکیفیت و مناسب برای انواع ذائقه و افراد گیاهخوار است. در این رستوران انواع غذایی بین‌المللی، محلی، فرنگی و غذاهای دریایی که به سبک آسیای شرقی طبخ شده را می‌توانید سفارش دهید. این رستوران در خیابان خلیج فارس، روبه‌روی مجتمع فرهنگی و تفریحی با فضایی زیبا و دنج قرار دارد و بدون شک می‌توانید بهترین و متنوع‌ترین غذاها را در این رستوران امتحان کنید و از چشم‌انداز خلیج فارس و موج‌های زیبا لذت ببرید.

رستوران گرگور - الی گشت

رستوران بل پاسی

یکی از بهترین رستوران های بوشهر که شعبه اصلی آن در شیراز است و چند سالی است شعبه دوم آن در بوشهر، خیابان جفره، بلوار چمران افتتاح شده رستوران بل پاسی است. این رستوران زیبا از ۵ طبقه تشکیل شده که هر طبقه به یک سبک خاص از غذاها تعلق دارد. از جمله غذاهایی که در رستوران بل پاسی می‌توانید سفارش دهید غذاهای محلی، مدیترانه‌ای، ایتالیایی، فست فود و کافی شاپ است.

رستوران زیتون

رستوران زیتون از بهترین رستوران های بوشهر است که در جاده ساحلی قرار دارد و علاوه‌بر چشم‌انداز زیبا دریا خلیج فارس انواع غذاهای محلی و دریایی بوشهر را می‌توانید باکیفیت بالا در این رستوران امتحان کنید. این رستوران  از دو طبقه و دارای کادر مجرب و حرفه‌ای، غذاهای متنوع و موسیقی زنده است و به همین دلیل در بین مشتریان و گردشگران محبوبیت بسیاری دارد‌ و در اکثر اوقات شلوغ است.

 بهترین رستوران های بوشهر – رستوران خلیج فارس

یکی از رستوران‌های معروف بوشهر رستوران خلیج فارس است که روبه‌روی پارک سیادت واقع شده و دارای محیطی زیبا و صمیمی است‌. در این رستوران که یکی از رستوران‌های خانوادگی با میزهای بزرگ و کوچک است می‌توانید انواع غذاهای دریایی و محلی بوشهر را امتحان کنید.

 بهترین رستوران های بوشهر - الی گشت

رستوران میکائیل

اگر به دنبال خوردن غذاهای محلی و ایرانی با قیمت اقتصادی هستید رستوران میکائیل در بندر سیراف انتخاب مناسبی است. در این رستوران که یکی از بهترین رستوران‌ های بوشهر است می‌توانید انواع غذاهای ایرانی و محلی را با قیمت مناسب و کیفیت بالا سفارش دهید. رستوران میکائیل به دلیل برخورد خوب کارکنان و سرویس‌دهی مناسب در بین مشتریان بسیار معروف است‌

بهترین رستوران های بوشهر – رستوران بریانی پل خواجو

در رستوران بریانی پل خواجو که از جمله رستوران‌های محبوب بوشهر است و در خیابان ساحلی، کو شغاب واقع شده می‌توانید از خوردن بریانی که غذا سنتی اصفهان است لذت ببرید. همچنین انواع کباب‌های ایرانی و لذیذ طبخ می‌شود و می‌توانید در این رستوران غذاهای باکیفیت و قیمت مناسب را سفارش دهید.

رستوران بریانی پل خواجو - الی گشت

رستوران بوشهر غذا

رستوران بوشهر غذا از دیگر رستوران‌های معروف بوشهر است که در خیابان حافظ، کوچه پردیس ۲۲ واقع شده و می‌توانید انواع غذاهای محلی و سنتی بوشهر را در این رستوران سفارش دهید. سرویس‌دهی در این رستوران متوسط است و اگر قصد خوردن ماهی شکم پر با قیمت اقتصادی را دارید این رستوران انتخاب مناسبی است. رستوران بوشهر غذا همه روزه از ساعت ۸:۳۰ صبح تا ۱۲ شب آماده پذیرایی از مشتریان است.

جمع بندی درباره رستوران های بوشهر

شناختن بهترین رستوران‌ها در سفر به شما کمک می‌کند که غذاهای محلی را با کیفیت بالا و قیمت مناسب امتحان کنید. به همین دلیل در سفر به بوشهر بهتر است بهترین رستوران های بوشهر را برای خوردن غذاهای متنوع محلی و دریایی بشناسید و انواع غذاهای دریایی و محلی را در رستوران.های مختلف امتحان کنید.