معاوضه فرجی و آزادی | معامله دو سر برد پرسپولیس و نساجی

جذاب‌ترین مهره نقل و انتقالات زمستانی در دسترس پرسپولیس قرار گرفت.

به گزارش حرف تازه به نقل از شهرآرا نیوز ، تیم فوتبال پرسپولیس که امسال مشکلات عدیده‌ای در خط حمله دارد، به دنبال جذب یک مهاجم تراز اول در تعطیلات نیم فصل اول فوتبال است. شهاب زاهدی و نبیل باهویی بازیکنانی بودند که ابتدای فصل جذب این تیم شدند، اما نتوانستند خواسته هواداران و کادرفنی سرخ‌پوشان را برآورده کنند و به همین دلیل حالا برنامه اصلی پرسپولیس در بازار نقل و انتقالات تابستانی خرید یک مهاجم تراز اول است.

باتوجه به شرایط اقتصادی سرخ‌ها و اینکه خرید مهاجم خارجی تراز اول هزینه بسیاری روی دست باشگاه می‌گذارد، این گزینه در همان شروع کنسل شد تا کادرفنی سرخ‌ها روی بازیکنان داخلی زوم کنند.

مسئله بازگشت دو مهاجم جدا شده این تیم یعنی عیسی آل‌کثیر و مهدی عبدی یکی از پیشنهاداتی بود که در این راه رسید، اما از همان اول لغو شد. قاعدتاً سپاهان و تراکتور به حریف مستقیم خودشان در لیگ، بازیکن نخواهند فروخت و اگر این کار را هم بکنند بابت آن پول زیادی مطالبه خواهند کرد.

معاوضه فرجی و آزادی

دومین راه، اما پیدا کردن یک مهاجم رأس با مشخصات مدنظر گل‌محمدی بود. مهاجمی که با قد و قامت بلند در نبرد‌های هوایی موفق باشد و قدرت حفظ توپ خوبی هم داشته باشد. محمدرضا آزادی یکی از گزینه‌هایی است که امسال در اوج پختگی است و عملکرد فوق‌العاده‌اش در لیگ قهرمانان آسیا باعث شد تا نگاه‌ها به سوی این بازیکن خیره شود.