رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • جمعه ۸ اسفند ۱۳۹۹
  • الجمعة ۱۴ رجب ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 26 February

مأموران پلیس در دقایق اولیه حادثه سوء قصد و حمله مسلحانه و تیراندازی به سمت خودرو مدیرعامل منطقه آزاد قشم ، طرح مهار به صورت ویژه در جزیره قشم اجرا شد که در نتیجه آن تعدادی از مظنونان شناسایی شدند و دستگیری آنان در دستور کار قرار گرفت که نتیجه اقدامات در آِینده اطلاع رسانی می‌شود.

حرف تازه – مأموران پلیس در دقایق اولیه حادثه سوء قصد و حمله مسلحانه و تیراندازی به سمت خودرو مدیرعامل منطقه آزاد قشم ، طرح مهار به صورت ویژه در جزیره قشم اجرا شد که در نتیجه آن تعدادی از مظنونان شناسایی شدند و دستگیری آنان در دستور کار قرار گرفت که نتیجه اقدامات در آِینده اطلاع رسانی می‌شود.

برابر بررسی های به عمل آمده ضاربان ۲ نفر بودند که با یک دستگاه موتورسیکلت دست به این اقدام زده اند.
پس از حضور در محل و بر اساس بررسی‌های به عمل آمده مشخص شد حمیدرضا مومنی، مدیرعامل منطقه آزاد قشم به وسیله سلاح کلت کمری از ناحیه دست و تورج امانی، مدیر تشریفات وی از ناحیه فک مورد اصابت گلوله قرار گرفته‌اند.
رضا صفایی، دادستان قشم نیز در این باره به خبرنگاران گفت: به گفته شاهدان عینی، فرد مسلح پس از شلیک ۶ یا هفت گلوله به سمت خودروی سازمانی مدیرعامل منطقه آزاد قشم از محل تیراندازی متواری شده است.
به گفته فاطمه نوروزیان سخنگوی دانشگاه علوم پزشگی هرمزگان، مومنی پس از انجام اقدامات لازم از بیمارستان مرخص شد اما تورج امانی پس از عمل جراحی اورژانسی برای متوقف ساختن خونریزی فک پایین، برای تکمیل مراحل درمان به بندرعباس و یا تهران منتقل می‌شود.
عصر روز دوشنبه ۲۹ دیماه، حمیدرضا مومنی، مدیرعامل و تورج امانی مدیر تشریفات سازمان منطقه آزاد قشم با شلیک چند گلوله از سوی یک موتورسوار، زخمی و به بیمارستان منتقل شدند.
چندی پیش نیز  به منزل مدیرکل حقوقی سازمان منطقه آزاد قشم  چندین گلوله شلیک شد که به دلیل خالی بودن منزل، اتفاقی رخ نداد.
مظنونان حمله مسلحانه به مدیرعامل منطقه آزاد قشم شناسایی شدند

مظنونان حمله مسلحانه به مدیرعامل منطقه آزاد قشم شناسایی شدند

 

برنا

اخبار مرتبطتبلیغات


آخرین اخبار