دستور سرپرست شهرداری در آستانه برگزاری مسابقات کشوری فوتسال در رشت؛

مطالبات تیم امید فوتسال شهرداری رشت پرداخت شود

سرپرست شهرداری رشت و اعضای شورای شهر در تمرینات تیم فوتسال امید شهرداری رشت حاضر شدند و در حاشیه این بازدید مجتبی خدمت بین دانا ضمن آرزوی موفقیت برای این تیم، دستورات لازم جهت پرداخت مطالبات بازیکنان را صادر کرد.

به گزارش حرف تازه، سرپرست شهرداری رشت و اعضای شورای شهر در تمرینات تیم فوتسال امید شهرداری رشت حاضر شدند و در حاشیه این بازدید مجتبی خدمت بین دانا ضمن آرزوی موفقیت برای این تیم، دستورات لازم جهت پرداخت مطالبات بازیکنان را صادر کرد.

 روز شنبه ۱۲ شهریور ۱۴۰۱ سید مجتبی خدمت بین دانا سرپرست شهرداری رشت به همراه هادی رمضانی، حسن کریمی کرنق و علیرضا تاج شهرستانی از اعضای شورای شهر، یاسر محجوب مدیرعامل سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت و شهرام مومنی مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی در تمرینات تیم فوتسال امید شهرداری رشت حاضر شدند.

 سرپرست شهرداری رشت در حاشیه بازدید از تمرینات تیم فوتبال امید شهرداری برای بازی در مسابقات لیگ برتر امیدهای کشور ضمن دادن دستورات لازم برای پرداخت مطالبات بازیکنان عنوان داشت: برای برنده شدن باید همه با هم به صورت تیمی عمل کنیم زیرا تنها در این صورت است که نتیجه لازم را خواهیم گرفت.

 خدمت بین دانا بازیکنان تیم فوتسال امید شهرداری رشت را آیندگان فوتسال شهر و استان گیلان ذکر کرد و یادآور شد: امیدواریم تیم امید شهرداری همانند تیم کارگری که هم اینک مشغول انجام بازی‌های خود است برای شهر رشت و استان گیلان پرچم داری کند و در مسابقات پیش روی خود برنده شود.

 همچنین علیرضا تاج شهرستانی، هادی رمضانی و حسن کریمی کرنق از اعضای شورای شهر رشت نیز در همین راستا صحبت‌هایی را ایراد کرده و ضمن تاکید بر حمایت همه جانبه شورا از تیم فوتسال امیدهای شهرداری موفقیت و سربلندی در میادین را برای این تیم آرزو کردند.