رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 4 خبر


  • چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹
  • الأربعاء ۱۹ رجب ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 3 March
شهردار رشت در بازدید از شهرک سید احمد خمینی عنوان کرد؛

مشکلات محلات کم برخوردار رشت باید جبران شود

شهردار رشت با تاکید بر اینکه مجموعه مدیریت شهری رفع مشکلات محلات و مناطق کمتر برخوردار را در اولویت‌ خود میداند گفت: مشکلات محلات کم‌برخوردار رشت باید به هر ترتیبی که شده جبران شود.

حرف تازه – سید محمد احمدی شهردار رشت روز گذشته (پنج‌شنبه ۳۰ بهمن) در بازدید از شهرک سید احمد خمینی اظهار داشت: مشکلات محلات کم برخوردار رشت باید به هر ترتیبی که شده جبران شود و شهرداری هم در این زمینه عزمی جدی دارد.

شهردار رشت عنوان کرد: بر اساس یک برنامه زمانبندی شده و با هماهنگی‌هایی که صورت گرفته امروز در شهرک سید احمد خمینی رشت که یکی از مناطق کمتربرخوردار شهر است حاضر شدیم تا علاوه بر دیدار چهره به چهره با مردم و شهروندان، خواسته‌ها و مطالبات آنان را هم از نزدیک جویا شویم.
سید محمد احمدی تصریح کرد: عمده مشکلاتی که مردم داشته و به ویژه در بحث شهری مطالبه می‌کنند بحث پسماند، موضوعات مرتبط با فضای سبز، فضاهای ورزشی و بازگشایی معابر را شامل می‌شود.
وی ابراز داشت: در دیدارهای چهره به چهره سعی می‌کنیم موضوعات مختلفی که مدنظر شهروندان است را مورد بررسی قرار دهیم تا مشکلات و موارد مورد بحث در سریع‌ترین زمان و به شکل بهینه حل و فصل شوند.
شهردار رشت با بیان اینکه مجموعه مدیریت شهری رفع مشکلات محلات و مناطق کمتر برخوردار را در اولویت‌ خود میداند افزود: معتقدیم ارتباط نزدیک با مردم در مساجد و محلات و جویا شدن مشکلاتشان آثار و برکات فراوانی دارد و به توسعه متوازن شهری کمک می‌کند.
سید محمد احمدی در پایان خاطرنشان کرد: رویکرد شهرداری رسیدگی به محلاتی است که به هر دلیلی از حیث خدمات شهری عقب مانده‌اند و باید به هر ترتیبی که شده کمبودها را جبران کنیم.
در این بازدید محمدرضا احمدی و سید علی آقازاده نمایندگان رشت در مجلس شورای اسلامی و سرهنگ قاسمی فرمانده سپاه رشت حضور داشتند.
مشکلات محلات کم برخوردار رشت باید جبران شود

مشکلات محلات کم برخوردار رشت باید جبران شود

شهرداری رشت

اخبار مرتبطتبلیغات


آخرین اخبار