مشاهده بشقاب پرنده‌ در مکزیک

عکس‌هایی در فضای مجازی منتشر شده‌اند که به طور واضح تصویری از یک بشقاب‌پرنده دیسکی‌شکل را نشان می‌دهند.گفته می‌شود این بقاب‌پرنده به طور تخمینی حدود ۵۰ فوت (۱۵٫۲۴ متر) عرض دارد و پیش از ناپدیدشدن در فضا و در حین وقوع طوفان مشاهده شده است.

به گزارش حرف تازه، عکس‌های باکیفیتِ خوان مانوئل سانچز از پرواز یک بشقاب‌پرنده بر فراز گاراژش، پس از انتشار در فیس‌بوک و پخش در تلویزیون ملی، سر و صدای زیادی در مکزیک به پا کرد.

تصویری با وضوح بالا که یک بشقاب‌پرنده را در حال بیرون آمدن از دل یک ابر نشان می‌دهد؛ عکس‌های منتشرشده، یک جسم گرد را به تصویر می‌کشند که بسیار شبیه بشقاب‌پرنده‌هایی است که در فیلم‌ها دیده‌ایم!

مشاهده‌ بشقاب‌پرنده‌ بر فراز آسمان مکزیک/ تصاویر

به گزارش دیلی استار، این عکس‌ها توسط خوان مانوئل سانچز ثبت شده و در تلویزیون ملی مکزیک نیز به نمایش درآمده است. در حالی که وایرال شدن این عکس‌های جنجالی، سر و صدای زیادی به پا کرده است، شک و تردید بسیاری در مورد صحت تصاویر وجود دارد.

تصاویر بشقاب پرنده در مکزیک:

مشاهده‌ بشقاب‌پرنده‌ بر فراز آسمان مکزیک/ تصاویر مشاهده‌ بشقاب‌پرنده‌ بر فراز آسمان مکزیک/ تصاویر

خوان، که یک مکانیک است، گفت که این جسم بزرگ را در حالی که سعی می‌کرد با موبایل خود از طوفانِ آن روز عکس بگیرد، مشاهده کرد و به سرعت از آن عکس گرفت.

مشاهده‌ بشقاب‌پرنده‌ بر فراز آسمان مکزیک/ تصاویر

ادعاهای او توسط همسرش و یکی از همکارانش تأیید شده است؛ هردوی آنها اظهار کرده‌اند که این بشقاب‌پرنده مرموز را قبل از ناپدیدشدن، در آسمان دیده‌اند.

منابع: news ، mirror