مسمومیت چهار مسافر بر اثر مصرف مشروبات الکلی در بندرانزلی

فرمانده انتظامی بندرانزلی از مسمومیت ۴ مسافر بر اثر مصرف مشروبات الکلی در این شهرستان خبر داد و گفت: ۲ نفر از عاملان این حادثه دستگیر شدند.

به گزارش حرف تازه، سرهنگ «سید مهدی نجفی‌پور» اظهار داشت: در پی تماس اورژانس با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر انتقال ۴ نفر مسموم به بیمارستان، بلافاصله ماموران انتظامی به محل مورد نظر اعزام شدند.

مسمومیت چهار مسافر بر اثر مصرف مشروبات الکلی در بندرانزلی

وی با بیان اینکه با حضور پلیس در بیمارستان و تحقیقات صورت گرفته مشخص شد که ۴ مسافر به علت مصرف مشروبات الکلی مسموم شده‌اند، افزود: شناسایی و دستگیری عاملان مسمومیت در دستور کار پلیس قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان بندرانزلی با اشاره به شناسایی ۴ نفر از متهمان این پرونده، گفت: در این خصوص یک مرد ۴۷ساله و یک خانم ۴۴ساله که اقدام به تهیه و توزیع مشروبات الکلی کرده بودند، دستگیر و به مرجع قضائی معرفی شدند.

این مقام انتظامی از کشف ۶ هزار و ۵۰۰ لیتر مشروبات الکلی دست‌ساز و ۴۶۳ بطری مشروبات الکلی خارجی تقلبی از مخفیگاه متهمان دستگیر شده خبر داد و بیان داشت: دستگیری ۲ متهم دیگر این پرونده در دستور کار پلیس قرار دارد.

سرهنگ نجفی‌پور با اعلام اینکه حال عمومی افراد مسموم شده مساعد گزارش شده است، تصریح کرد: این افراد به صورت سرپایی مداوا و از بیمارستان مرخص شدند.