فرماندار رشت حاضر به مصاحبه نشد؛

مسئول دفتر فرماندار: این حق آن دسته از مردمی است که رایشان را به پلوکباب می‌فروشند

ظهر روز گذشته ۵ تن از خبرنگاران شهر رشت با توجه به ملاقات عمومی در روز سه‌شنبه به دفتر فرماندار رشت جهت پیگیری وضعیت شورا، شهرداری و بلاتکلیفی موضوع سرپرست شهرداری رشت مراجعه نمودند که فرماندار تمایلی به گفتگو نداشت.

حرف تازه – ظهر روز گذشته ۵ تن از خبرنگاران شهر رشت با توجه به ملاقات عمومی در روز سه‌شنبه به دفتر فرماندار رشت جهت پیگیری وضعیت شورا، شهرداری و بلاتکلیفی موضوع سرپرست شهرداری رشت مراجعه نمودند که فرماندار تمایلی به گفتگو نداشت.

پس از دقایقی مسئول دفتر فرماندار که از پذیرش خبرنگاران به دفتر فرماندار امتناع می‌کرد به اتاق مؤمنی زاده مراجعه کرد و مدعی شد که فرماندار رشت تمایلی به گفتگو با خبرنگاران ندارد!

پس‌ازاین اظهارات مسئول دفتر فرماندار شهرستان رشت، خبرنگاران نسبت به این رفتار اعتراض کردند و در پاسخ مسئول دفتر میر شمس مؤمنی زاده با بیان اینکه هم سن شما بنده کارمند بوده‌ام گفت: بروید از رئیس شورا بپرسید! این حق مردم است. آن دسته از مردمی که رأی خودشان را به یک پلو کباب می‌فروشند حقشان است چنین بلایی سرشان بیاید. ما مردم خودمان به این‌ها رأی داده‌ایم حالا نتیجه انتخاب آنان چنین چیزی می‌شود.

گفتنی است فایل صوتی اظهارات مسئول دفتر فرماندار رشت موجود است و در صورت نیاز منتشر خواهد شد. حال باید از استاندار گیلان درخواست کرد تا به وضعیت عجیب‌وغریب شهر رشت ورود کند.