مرکز فروش تقویم رومیزی ۱۴۰۳

تقویم رومیزی جز پرکاربردترین نوع تقویم است که همیشه در مقابل چشمتان قرار دارد و خیلی سریع می‌توانید ماه و یا تاریخ مورد نظر را پیدا کنید.

به گزارش حرف تازه، تقویم رومیزی جز پرکاربردترین نوع تقویم است که همیشه در مقابل چشمتان قرار دارد و خیلی سریع می‌توانید ماه و یا تاریخ مورد نظر را پیدا کنید. البته این همه موضوع نیست و حالا بسیاری از کسب و کارها از تقویم‌های رومیزی برای تبلیغات برند خود استفاده می‌کنند. از سوی دیگر تقویم رومیزی می‌تواند یک هدیه عالی نیز باشد که در کنار سایر وسایل به دوستان، همکاران و افراد نزدیک به خود ارائه دهید. اما مرکز فروش تقویم رومیزی ۱۴۰۳  کجاست و آن را از کجا تهیه کنیم؟

چرا تقویم رومیزی بخریم؟

تقویم رومیزی یک محصول شیک و با پرستیژ است که روی میز مدیریت قرار می‌گیرد و برخلاف سایر تقویم‌ها همیشه در مقابل دیدگانتان قرار دارد. بنابراین وقتی در طی روز چندین مرتبه می‌خواهید تاریخ‌ها را چک کنید و یا برای قراردادهای کاری و …. زمان مشخص کنید، به راحتی می‌توانید از تقویم رومیزی استفاده کنید.

قیمت تقویم رومیزی۱۴۰۳ مناسب است و اگر بخواهید آن را با تیراژ بالا سفارش دهید، هیچ مشکلی از بابت هزینه وجود ندارد. از سوی دیگر می‌توانید تبلیغات کسب و کار خود را به طور کامل روی این نوع تقویم قرار دهید که شامل اطلاعاتی از قبیل شعار، لوگو، حیطه فعالیت، آدرس و شماره تماس است. تصور کنید تمامی این اطلاعات به مدت یک سال بر روی میز قرار می‌گیرد و افراد زیادی نیز آن را مشاهده می‌کنند. بنابراین طبیعی است که بتوان با سفارش یا چاپ تقویم رومیزی یکی از روش‌های تبلیغاتی را برای کسب و کار خود انجام دهید.

تقویم رومیزی با بیش از ۱۲ برگ طراحی می‌شود که هر برگ آن برای یک ماه سال اختصاص دارد. در یک سمت برگه، تاریخ یک ماه درج می‌شود و در سمت دیگر آن فضای کافی برای تبلیغات و یا چاپ یک تصویر بکر و زیبا برایتان فراهم است. همین ویژگی‌ها باعث زیباتر شدن تقویم رومیزی می‌شود.

اهمیت سفارش تقویم رومیزی ۱۴۰۳

همه مدیران برای چیدمان میز مدیریت خود به وسایلی از قبیل جا قلمی و خودکار، جای کارت و کاغذ، پایه نوار چسب، منگنه و چسب، پایه چسب و جاسنجاقی نیاز دارند. اما در کنار همه این وسایل باید یک تقویم هم قرار دهند تا ست رومیزی کامل شود. اما تقویم‌های رومیزی به صورت تکی بسیار گران قیمت خواهد بود و به همین دلیل شرکت‌ها و سازمان‌ها ترجیح می‌دهند به جای خرید تنها یک یا چند عدد تقویم رومیزی، آن را در تیراژ بالا سفارش دهند. در این صورت برای میز هر یک از کارکنان نیز یک تقویم رومیزی قرار می‌دهند.

همچنین برای دادن هدیه به همکاران یا ارباب رجوع هم می‌توانید از تقویم رومیزی استفاده کنید. مهم‌ترین مزیت این تقویم‌ها، امکان طرح دادن برحسب سلیقه یا نوع فعالیت کسب و کار است. شما می‌توانید به یک مرکز فروش تقویم رومیزی مراجعه و سفارش خود را ثبت کنید.

بهترین مرکز فروش تقویم رومیزی ۱۴۰۳

اکنون شرکت‌های زیادی وجود دارند که در این زمینه فعالیت دارند و با دریافت سفارشات مشتریان تقویم‌های رومیزی شیک و با طراحی مدرن را به آن‌ها تحویل می‌دهند. اما با توجه به زیاد بودن تعداد این شرکت‌ها، برای داشتن بهترین تقویم به کجا مراجعه کنیم؟ این سوالیست که برای اغلب کسب و کارها وجود دارد و به دنبال بهترین مرکز فروش تقویم رومیزی هستند.

اگر می‌خواهید تقویم‌های مورد نیاز خود را از یک مرکز مطمئن تهیه کنید، به این نکات دقت داشته باشید:

توجه به کیفیت تقویم های دریافتی

قبل از اینکه بخواهید تقویم‌های رومیزی مورد نظر خود را در تیراژ بالا سفارش دهید، باید ابتدا چند نمونه را از مرکز مورد نظر خود تهیه کنید. در همان چند مورد اول می‌توان کیفیت سر رسید را بررسی کنید. کاغذی که برای تهیه تقویم استفاده می‌شود و نوع فنر و طرح‌های استفاده شده در آن می‌تواند شما را برای تصمیم‌گیری قطعی در آینده یاری دهد.

به هر حال باید بدانید مرکزی که برای خرید تقویم رومیزی انتخاب کرده‌اید از چه نوع کاغذی استفاده می‌کند، چاپ کاغذ چگونه است و سلیقه گرافیست‌های آن در طراحی نوشته‌ها و تصاویر چگونه است.

سرعت بالای تحویل سفارشات مشتریان

همیشه کسب و کارهای باسابقه برای هدیه دادن تقویم رومیزی به مشتریان یا همکاران و پرسنل، در ماه اسفند اقدام می‌کنند. به این صورت که تقویم رومیزی سال آینده را تهیه و قبل از شروع سال جدید آن را در اختیار دیگران قرار می‌دهند. بنابراین بهترین مرکز فروش تقویم رومیزی باید سرعت بالایی در تحویل سفارشات مشتریان داشته باشد. در غیر این صورت آنچه را که نیاز دارید، باید در ماه فروردین یا اردیبهشت تحویل بگیرید که دیگر کارایی لازم را ندارد.

اگر هدف اصلی شما از خرید تقویم رومیزی تبلیغات برای کسب و کار باشد، مطمئنا افرادی که تقویم شما را دریافت می‌کنند، قبل از آن تقویم‌های دیگری را دریافت کرده‌اند و ممکن است برایشان استفاده‌ای نداشته باشد و آن را کنار بگذارند. با این حساب باید مرکزی را برای خرید تقویم رومیزی انتخاب کنید که به موقع سفارشات شما را تحویل دهد.

طراحی منحصر به فرد تقویم رومیزی

بسیاری از مشاغل به اهمیت این نوع از تقویم‌ها پی برده‌اند و می‌خواهند بهترین تقویم‌های رومیزی را به مشتریان خود ارائه دهند. با این روش می‌توانید به بازگشت مشتریان قبلی خود امیدوار باشید و حتی راه ورود سایر مصرف‌کنندگان به شرکت خود را نیز باز کنید. اگر به دنبال معرفی یک محصول یا خدمات جدید هستید، یکی از شیوه‌های تبلیغ برای آن، استفاده از تقویم رومیزی است که در تعدادی از صفحات آن از محصول جدید خود صحبت کنید.

اما برای اینکه مخاطب از دیدن تبلیغات دلزده نشود و آن را زیاده‌گویی تلقی نکند، طراحی خاص تقویم رومیزی کمک زیادی به شما می‌کند. در بهترین مراکز فروش تقویم رومیزی، بهترین و حرفه‌ای‌ترین گرافیست‌ها فعالیت دارند که شعار و متن تبلیغاتی شما را در لابه لای صفحات قرار می‌دهد.

داشتن قیمت مناسب تقویم رومیزی

یکی دیگر از معیارهای انتخاب بهترین مرکز فروش تقویم رومیزی توجه به قیمت محصولات است. شاید فکر کنید یک مرکز معتبر باید قیمت‌های بالایی را برای محصولات خود ارائه دهد. اما این در حالیست که چنین مراکزی به صورت عمده و بدون واسطه با مشتریان ارتباط دارند و بنابراین قیمت سفارش تقویم رومیزی در این مراکز نسبت به فروشگاه‌های سطح شهر کمتر خواهد بود.

سالنامه برگ؛ بهترین مرکز فروش تقویم رومیزی ۱۴۰۳

اگر به دنبال یک مرکز معتبر برای خرید تقویم رومیزی اداری با کیفیت و لوکس هستید، سالنامه برگ از جمله این مراکز است. شما می‌توانید سفارشات خود را به واحد فروش این مرکز ارائه دهید و در موعد مشخص شده آن‌ها را تحویل بگیرید. داشتن نظم و سرعت در ارائه سفارشات به مشتریان از جمله ویژگی‌های واحد سالنامه برگ است.

یکی از ویژگی‌های ارائه سفارش، امکان درج طرح مورد نظر بر روی تقویم‌هاست که طبق سلیقه مشتریان صورت می‌گیرد. درج لوگو یا نام کسب و کار یکی از مهم‌ترین توصیه‌های ما برای خرید تقویم رومیزی است که می‌توانید از طریق سالنامه برگ آن را انجام دهید.

کیفیت بالای چاپ و کاغذ استفاده شده در این تقویم‌ها یکی از دلایلی است که ما این واحد فروش تقویم رومیزی را به شما پیشنهاد می‌دهیم.