محمد مهدی قربانی در واکنش به صحبت های رفیعی:

مردم گیلان تحمل فضایی که ترسیم کردید را ندارند

تی تی خبر (حرف تازه) : محمدمهدی قربانی، فرزند آیت الله زین العابدین قربانی، نماینده ولی فقیه در استان گیلان و امام جمعه رشت در صفحه شخصی اینستاگرام در واکنش به اظهارات حجت الاسلام رفیعی مبنی بر جولان بی حجابی در گیلان نوشت: «امروز در رسانه ها خبر فوق پخش شد و من با تعجب […]

تی تی خبر (حرف تازه) : محمدمهدی قربانی، فرزند آیت الله زین العابدین قربانی، نماینده ولی فقیه در استان گیلان و امام جمعه رشت در صفحه شخصی اینستاگرام در واکنش به اظهارات حجت الاسلام رفیعی مبنی بر جولان بی حجابی در گیلان نوشت: «امروز در رسانه ها خبر فوق پخش شد و من با تعجب متن خبر را مى خواندم. جناب آقاى رفیعى در مورد حجاب مردم ولایتمدار و انقلابى گیلان که هم در زمان صدر اسلام و قبل از انقلاب و بعد از انقلاب مدافع حق و عدالت بوده اند و با تقدیم ٨٠٠٠ شهید و ٣٠٠٠٠ جانباز در دفاع از ایران اسلامى مقتدرانه ایستادند اظهار نظرى غیر منصفانه نمودند.

من فقط به عنوان یک گیلانى مى خواهم خدمت ایشان عرض کنم همانطور که در زمان صدر اسلام استان گیلان پناهگاه و مامن خاندان اهل بیت و علویون بوده و وجود امامزادگان بیشمار گواه این موضوع مى باشد و حالیه نیز براى هموطنان عزیز تهرانى و کرجى و دیگر نقاط کشور مکانى امن براى استراحت در زمانهاى تعطیل است و خود حضرتعالى نیز در همان تعطیلات براى همین امنیت و آرامش به استان سرسبز و ولایتمدار گیلان سفر نمودید.

ما که در این استان زندگى مى کنیم تا به امروز نه آن مطالبى را که شما فرمودید دیدیم و نه مردم انقلابى گیلان تحمل چنین فضایى را دارند پس قطعا کسانی که براى تفریح به این استان مى آیند علاوه بر ترافیک و گرانى کالا و شلوغى برخى فرهنگها را هم وارد استان مى کنند که ما گیلانیها براى اینکه آن صحنه ها را نبینیم از خانه خارج نمى شویم. ان شاالله خداوند عاقبت مارا ختم به خیر گرداند».
کاسپین