رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۹ مرداد ۱۴۰۰
  • السبت ۲۱ ذو الحجة ۱۴۴۲
  • 2021 Saturday 31 July

نماینده ولی فقیه در گیلان بر استفاده از بازاریان خوش فکر، با تقوا، انقلابی و متعهد در امر نظارت در بازار تاکید کرد و گفت: نظارت جدی موجب حفظ سرمایه های مردم می شود.

حرف تازه – دکتر سرابیان معاون حقوقی و امور مجلس سازمان تعزیرات حکومتی کشور در مراسم معارفه مدیرکل جدید تعزیرات حکومتی گیلان با اشاره به تلاش های سازمان تعزیرات حکومتی برای کاهش زمان رسیدگی و احقاق سریع حقوق عامه، ایجاد شعبات ویژه رسیدگی به احتکار در استان ها ، بروز رسانی مجازات ها متناسب با جرم به ویژه در حوزه بهداشتی و تدوین آیین دادرسی تعزیرات حکومتی به تشریح وظایف و صلاحیت های سازمان پرداخت.
الهیان قائم مقام رئیس کل دادگستری استان؛بخشی از مهم ترین وظایف تعزیرات حکومتی قضاوت است لذا قضاوت امری هست که با جان و مال و امنیت و آرامش مردم سروکار دارد.
وی افزود اگر بخواهیم قضاوت عادلانه ای در بین مردم داشته باشیم باید صرفنظر از میزان مالی پرونده ها باید تمام پرونده ها با دقت و حساسیت خاصی رسیدگی شوند.
دکتر قاسم نژاد معاون سیاسی امنیتی استاندار نیز در سخنانی ضمن تقدیر و اعلام رضایت از عملکرد دوره آقای انصاری بر نقش مهم سازمان در شرایط فعلی و نگاه ویژه رهبر معظم به موضوع برخورد با متخلفین اقتصادی و گران فروشان و ایجاد آرامش در بازار تاکید کردند.
در این مراسم همچنین انصاری مدیرکل پیشین تعزیرات این استان به بیان گزارش عملکرد دوران مدیریتی خود پرداخت و برای امینی آرزوی موفقیت کرد.
در ادامه این مراسم با قدردانی از منصور انصاری مدیرکل سابق تعزیرات گیلان انجام و مرتضی امینی به عنوان سرپرست جدید این اداره کل معارفه شد.
نظارت جدی موجب حفظ سرمایه های مردم می شود
آیت الله رسول فلاحتی امروز در جلسه تکریم و معارفه مدیرکل تعزیرات حکومتی استان با تاکید بر استفاده از بازاریان خوش فکر، با تقوا، انقلابی و متعهد در امر نظارت در بازار اظهار کرد: اگر انسان خدا ترس باشد پروردگار را ناظر بر اعمال خود می داند.
وی، احساس درونی نظارت در بازار را مهم عنوان کرد و افزود: متولیان باید گوش شنوای خوبی برای جامعه باشند زیرا اگر مردم احساس کنند گزارش هایی که ارائه می دهند قابل اعتنا و قابل احصاء است به طور قطع اعتماد می کنند.
امام جمعه رشت با بیان اینکه مردم گیلان فهیم و با محبت هستند، تصریح کرد: اگر مردم احساس کنند مسئولان دلسوز آنها هستند خود را فدا می کنند.
آیت الله فلاحتی به وجود منابع طبیعی خدادادی گیلان اشاره کرد و گفت: کوه، جنگل و ساحل گیلان آماج ورود سرمایه داران و مرفهان بی درد شده است.
وی با اشاره به اینکه نظارت جدی موجب حفظ سرمایه های مردم می شود، بیان کرد: از نیروهای متعهد استفاده کنید تا نتوانند سرمایه های مردم را به یغما ببرند.
مرتضی امینی سرپرست تعزیرات حکومتی گیلان شد

مرتضی امینی سرپرست تعزیرات حکومتی گیلان شد

اخبار مرتبطتبلیغات


آخرین اخبار