رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 13 خبر


  • پنجشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۰
  • الخميس ۳ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Thursday 15 April

علی نظرمحمدی در آستانه عقد قرارداد با باشگاه لیگ یکی قرار گرفت.

حرف تازه – پس از موفقیت با سپیدرود رشت و صعود با این تیم به لیگ برتر و همچنین موفقیت با رایکا بابل در جهت بقا این تیم در رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال کشور، علی نظرمحمدی پس از نیم فصل دوری از رقابت‌های لیگ یک به دلیل مشکلات شخصی، با دو تیم لیگ یکی در حال مذاکره است و در نیم فصل دوم این مسابقات روی نیمکت یکی از تیم‌های لیگ یکی خواهد نشست.

علی نظرمحمدی که در فوتبال ایران معروف به «داش علی چیلاورت» است و در شهرهای رشت و بابل از محبوبیت بالایی جهت موفقیت با سپیدرود و رایکا برخوردار است، اکنون مورد توجه دو باشگاه لیگ یکی قرار گرفته است.
یکی از تیم‌های مدعی صعود این فصل که نتایج مناسبی را در هفته‌های اخیر کسب نکرده است، باب مذاکره را با نظرمحمدی آغاز کرده و حتی به توافقاتی نیز دست پیدا کرده است. جدای از این پیشنهاد، یکی از تیم‌های پائین جدولی برای بار دوم با نظرمحمدی تماس گرفته و خواستار جذب وی شده است.
باید منتظر نشست و دید که نظرمحمدی در نهایت چه تصمیمی در این خصوص اتخاذ خواهد کرد و به دنبال تکرار تجربه صعود با سپیدرود به لیگ برتر است، یا همانند فصل گذشته می‌خواهد یک تیم دیگر را در لیگ یک، حفظ کند.
مذاکره دو تیم لیگ یکی با علی نظرمحمدی

مذاکره دو تیم لیگ یکی با علی نظرمحمدی

 

ایلنا

اخبار مرتبطتبلیغات


آخرین اخبار