رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 4 خبر


  • دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰
  • الإثنين ۴ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 14 June
برنامه انتخاباتی خود را در معرض داوری و نقد کارشناسان قرار خواهم داد

محسن هاشمی رفسنجانی کاندیدای ریاست جمهوری شد

کاندیدا انتخابات ریاست جمهوری با صدور بیانیه ای تاکید کرد که برنامه ای که برای حضور در این عرصه آماده کرده ایم را در معرض داوری و نقد کارشناسان و خبرگان قرار خواهیم داد.

حرف تازه – نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت:در کوتاه مدت باید به فکر رفع مشکلات معیشتی مردم باشیم و در دراز مدت نیز باید به ارتقای وضعیت رشد اقتصادی، بپردازیم.
بیانیه محسن هاشمی رفسنجانی به شرح زیر است:
ابتدا عید سعید فطر را تبریک می گویم و یاد قربانیان مظلوم فجایع ظالمانه در فلسطین اشغالی و  افغانستان  را گرامی می دارم.
جامعه ایران در وضعیت دشواری قرار دارد و شرایط سخت اقتصادی، معیشت و زندگی بخش قابل توجهی از مردم را مختل کرده است، در حالیکه از نظر منابع خدادادی، سرمایه های انسانی و موقعیت جغرافیایی، ایران ظرفیتی کم نظیر در منطقه و حتی جهان برای پیشرفت و توسعه دارد.
ملت ایران در سه سال اخیر، جنگ سخت اقتصادی را تجربه کردند که خوشبختانه با وجود همه فشارها و رنج هایی که مردم متحمل شدند، امید به پایان جنگ ایجاد شده و کسانی که می خواستند ایران را به زانو درآورند و منزوی کنند، خود معترف به شکست فشار حداکثری شدند.
اگر بخواهیم شرایط امروز را با مقطعی خاص از انقلاب مقایسه کنیم شبیه پایان جنگ تحمیلی هستیم، البته از نظر زیرساختها، ظرفیت تولید و دانش و تکنولوژی به مراتب وضعیت بهتری داریم اما به لحاظ سرمایه اجتماعی، اعتماد عمومی و امید اجتماعی با آسیب مواجه شده ایم، با این حال می توانیم همانگونه که آیت الله هاشمی رفسنجانی با دولت کار و سازندگی، خرابیهای جنگ و عقب ماندگی و محرومیتها را تا حد زیادی بازسازی کرد، در این مقطع نیز با اراده ای ملی و همتی عمومی، آسیبهای وارد شده به معیشت مردم و اعتماد عمومی را جبران کنیم.
البته من همانگونه که قبلا بارها قبلا گفته بودم، شخصا بنای ورود در این عرصه را نداشتم اما بنا بر مشورتها و خرد جمعی، تصمیم گرفتم برای انتخابات ثبت نام کنم.
برنامه ای که برای حضور در این عرصه آماده کرده ایم را در معرض داوری و نقد کارشناسان و خبرگان قرار خواهیم داد.
این برنامه با عنوان «دولت رفاه و عدالت»، ترمیم سریع معیشت مختل شده مردم را در کوتاه مدت، به همراه آغاز روند متوقف شده رشد اقتصادی و توسعه کشور در میان مدت هدف قرار داده است، در عین آنکه ایجاد رقابت، شفافیت و رانت زدایی و مبارزه با تبعیض در سیستم مدیریتی دنبال می کند.
در برنامه دولت رفاه و عدالت، با روش مساله محوری، توسعه ای متعادل، متوازن، جامعه محور و پایدار دنبال می شود که در صورت وجود اراده عمومی جامعه، می تواند در جایگاه درونی و بین المللی ایران، ارتقای چشمگیری ایجاد کند.
اعتقاد دارم با توجه به شرایط امروز ایران و سختی و فشاری که در زندگی به مردم وارد می شود، رویکرد جناحهای سیاسی و کاندیداها در این دوره، باید پرهیز از تخریب و ایجاد فضای گفتگوی کارشناسی توام با احترام به یکدیگر باشد و با خودداری از برخوردهای حذفی، به هم افزایی بپردازند و در نهایت به انتخاب مردم و اراده عمومی در صندوقهای رای احترام بگذارند.
برنامه انتخاباتی خود را در معرض داوری و نقد کارشناسان قرار خواهم داد

برنامه انتخاباتی خود را در معرض داوری و نقد کارشناسان قرار خواهم داد

اخبار مرتبطتبلیغات


آخرین اخبار