رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 13 خبر


  • پنجشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۰
  • الخميس ۳ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Thursday 15 April

حرف تازه – سید اسماعیل میرغضنفری گفت: بسیاری از خبرنگاران از ابتدایی ترین مزایا برخوردار نیستند اما ارزش مانایی و ماندگاری آنها در حریت، استقلال و آزادگی است. وی با اذعان به اینکه به میزان محبت شما، ما قطره چکانی در خدمتتان بودیم افزود: شاید نوشتن واقعیت ها دوستی های ما را کم رنگ کند و […]

حرف تازه – سید اسماعیل میرغضنفری گفت: بسیاری از خبرنگاران از ابتدایی ترین مزایا برخوردار نیستند اما ارزش مانایی و ماندگاری آنها در حریت، استقلال و آزادگی است.

وی با اذعان به اینکه به میزان محبت شما، ما قطره چکانی در خدمتتان بودیم افزود: شاید نوشتن واقعیت ها دوستی های ما را کم رنگ کند و یا گاهی مورد غضب قرار می گیرید. اگر کم توجهی و بی دقتی نسبت به خبرنگاران شد  از همه کاستی ها عذر خواهی می کنم.

سید اسماعیل میر غضنفری  با بیان اینکه بخشی از شما خبرنگاران و فعالان عرصه خبری از ابتدایی ترین امکانات محروم هستید اظهار داشت: خیلی از شما فرزند زمان بودید و هستید  ولی ما ابن الوقت بودیم اما شما خبرنگاران تکالیفی دارید که بیش از قوانین جامعه الزامی است و آن  رعایت اخلاق است .

وی افزود: امروز این افتخار را دارم در جمع عزیزانی هستم که بازوان قدرتمند نظام و حاکمیت هستند شما در عرصه خبررسانی وظایفی دارید که برای شما اگر چه شاید بخش عمده‌ای از آن در قانون نوشته نشده اما تکالیفی است که بیش از قوانین جاری مملکت برای شما الزامی است و یکی از آن تکالیف مهم رعایت اخلاق است.

میرغضنفری با اشاره به انتخابات پیش در رو  گفت: امسال سال انتخابات است و همه زیر سقف نظام اسلامی هستیم و برای اینکه دشمن را نومید کنیم نباید بهانه را با نوشته هایمان به دست دشمن دهیم.

فرماندار لاهیجان  با بیان اینکه دشمن از چالش ما سوء استفاده می کند و نگاه جامعه به شما خبرنگاران است بیان کرد: حفظ حرمت افراد و آبروی انسان را در نطر بگیرید و بخاط نگاه سیاسی آبروی کسی را نبرید زیرا مجموعه خانه و خانواده نباید تاوان مسائل سیاسی را بپردازد.

وی در پایان از روسای ادارات درخواست کرد  که به خبرنگاران اعتماد کنند که در نهایت از دوستی با آنان سود خواهند برد.

اخبار مرتبطتبلیغات


آخرین اخبار