ماجرای عجیب خودزنی یکی از شهرداران ناحیه در تهران

ماجرای عجیب خودزنی یکی از شهرداران ناحیه در تهران چیست؟

به گزارش حرف تازه، چند روز پیش بود که اخباری درباره حمله خونین به سید جواد هاشمی؛ شهردار ناحیه سه منطقه ۱۹ تهران منتشر شد.

در این اخبار آمده بود که ساعت ۱۶ روز پنجشنبه گذشته شهردار ناحیه سه منطقه ۱۹ و تعدادی از عوامل ناحیه برای بازدید و جلوگیری از ادامه ساخت و ساز ساختمانی غیرقانونی در خیابان گلپاش محله خلازیر وارد ساختمانی شدند که متخلفان با دیدنشان با چاقو و قمه به آنها حمله‌ور شده و سیدمحمدجواد هاشمی را با ضربات قمه از ناحیه سر مجروح کردند.

بر اساس این اخبار، وی بعد از این حادثه بلافاصله توسط نیروهای اورژانس به بیمارستان ضیائیان منتقل شد و تحت درمان قرار گرفت.

به دنبال انتشار این اخبار و تصاویری از وضعیت خونین سید جواد هاشمی، تعدادی از اعضای شورای شهر تهران نیز به این حادثه واکنش نشان داده و خواستار پیگیری موضوع و بازداشت عوامل حمله به هاشمی شدند.

ماجرای عجیب خودزنی یکی از شهرداران ناحیه در تهران

حال چند روز بعد از این حادثه تصویری از یک نامه در شبکه‌های اجتماعی به نقل از دکتر علیرضا کدخدایی؛ رئیس مرکز پزشکی قانونی  منطقه‌ غرب تهران در پاسخ به استعلام بازپرس شعبه چهارم دادسرای ناحیه ۳۳ تهران منتشر شده است.

درحالی که گفته می‌شد هاشمی حین بازدید از ساختمانی که بیش از جواز ساخت و ساز کرده بود، مجروح شده است. پزشکی قانونی «قویا موضوع غیر منازعه بودن آن را مطرح کرده است.»

در نامه‌ای که علیرضا کدخدایی، رییس مرکز پزشکی قانونی منطقه غرب تهران به رییس شعبه چهارم، دادسرای ناحیه سی و سه تهران در تاریخ ۱۸ اردیبهشت نوشته شده، امده است که «بازگشت به نامه ۱۰۰۰۷۰-۱۷/۲/۱۴۰۱ از آقای سید جواد هاشمی در تاریخ ۱۷/۲/۱۴۰۱ در منزل شخصی معاینه به عمل آمد، دو جراحت سطحی بخیه شده به صورت موازی در ناحیه طاق سر مشهود می‌باشد، که با عنایت به شکل و الگوی آن‌ها و عدم رویت آثار ضرب و جرح و صدمات دفاعی در سایر نواحی (تنه و اندام‌ها) احتمال حدوث در شرایط غیر منازعه (مانند خودزنی) قویا مطرح است.»