سانه، مانه و گنابری در لیست سیاه توخل

لیست خروج بایرن مونیخ با حضور ستارگان

توماس توخل، سرمربی بایرن مونیخ، لیستی هفت نفره از بازیکنانی که دیگر تمایلی به همکاری با آنها ندارد در اختیار این باشگاه قرار داده است.

به گزارش حرف تازه به نقل از ورزش سه، توخل که در اواخر فصل ۲۳-۲۰۲۲ جانشین یولیان ناگلزمان شد توانست به لطف لغزش بد موقع دورتموند با این تیم قهرمان بوندسلیگا شود.

او حالا قصد دارد تغییراتی اساسی را در ترکیب تیمش اعمال کند و به همین منظور خواهان جدایی چند بازیکن شده و به باشگاه اعلام کرده که باید برای فروش آنها اقدام کند چون دیگری نیازی به حضور آنها در آلیانز آرنا نیست.

لیست خروج بایرن مونیخ با حضور ستارگان

به گفته روزنامه دیلی میل، نام چند ستاره بایرن هم در این فهرست به چشم می‌خورد. سادیو مانه در صدر این فهرست قرار دارد و لروی سانه، سرژ گنابری، بونا سار، الکساندر نوبل و مارسل سابیتزر هم همگی در لیست سیاه توخل قرار گرفته‌اند.

این در حالی است که بنجامین پاوارد هم که به باشگاه اعلام کرده تصمیمی برای تمدید قراردادش ندارد و به دنبال جدایی است، در این فهرست جای گرفته است و به احتمال زیاد در همین تابستان از بایرن جدا خواهد شد.

به نظر می‌رسد که توخل به دنبال اجرای سبک خاص خودش در بایرن است و در این راه از حمایت کارل هاینس رومنیگه هم برخوردار است.