حسن صالح حمیدزیچ:

لواندوفسکی باید در بایرن بماند | یک فصل دیگر قرارداد دارد

مدیر ورزشی بایرن یک بار دیگر روی موضع قبلی خود در قبال رابرت لواندوفسکی تاکید کرد.

به گزارش حرف تازه، در چند هفته اخیر روابط بین رابرت لواندوفسکی و بایرن مونیخ بسیار پرتلاطم بوده؛ تا جایی که ستاره لهستانی به صورت علنی خبر از خواسته خود برای جدایی از بایرن مونیخ داده است.

لواندوفسکی باید در بایرن بماند

با این حال به نظر نمی‌رسد که سخنان تند او و ایجنتش هم نظر سران بایرن مونیخ را تغییر داده باشد. حسن صالح حمیدزیچ، مدیر ورزشی بایرن ده روز پیش در مصاحبه با بیلد و در مورد شرایط لواندوفسکی، گفته بود که او قرارداد دارد و خواهد ماند.

لواندوفسکی و بایرن مونیخ یک فصل دیگر هم قرارداد دارند و مدیران این باشگاه هم بارها تاکید کرده‌اند که ستاره تیمشان فروشی نیست. در روزهای گذشته بارسلونا پیشنهادی ۳۰ میلیون یورویی از سوی بارسلونا به بایرن مونیخ ارائه اما رد شد. پس از آن رسانه‌ها نوشتند که قهرمان ۱۰ سال اخیر فوتبال آلمان خواهان ۵۰ میلیون یورو برای فروش این بازیکن ۳۳ساله است.

صالح‌حمیدزیچ امروز هم به نشریه بیلد گفت:« به پیشنهاد جدید و بهتر بارسلونا فکر نمی‌کنم و انتظار دارم که لواندوفسکی از نخستین روز اردوی پیش‌فصل تیم در زمین تمرین حاضر باشد.»

او در پاسخ به این سوال که آیا خریدن سادیو مانه از لیورپول، مسیر خروج لواندوفسکی را هموار می‌کند، گفت:« این سؤال را درک می‌کنم اما موضع ما درباره لواندوفسکی مشخص است. او تا سال ۲۰۲۳ با بایرن مونیخ قرارداد دارد.»

منبع: ورزش سه