رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 3 خبر


  • پنجشنبه ۱ آبان ۱۳۹۹
  • الخميس ۵ ربيع أول ۱۴۴۲
  • 2020 Thursday 22 October
ابطال ابلاغ های 48 ساعت پایانی حضور حاج محمدی

لغو انتصابات جدید شهرداری رشت با فشارهای بیرونی و شورا

گزارش های دریافتی حاکی از آن است انتصابات جدید شهرداری رشت ، که طی ۴۸ ساعت پایانی حضور حاج محمدی در راس شهرداری ابلاغ شده بود، با فشارهای بیرونی و شورا سرانجام لغو شد.

اختصاصی حرف تازه – گزارش های دریافتی حاکی از آن است انتصابات جدید شهرداری رشت ، که طی ۴۸ ساعت پایانی حضور حاج محمدی در راس شهرداری ابلاغ شده بود، با فشارهای بیرونی و شورا سرانجام لغو شد.

در آستانه برگزاری جلسه استیضاح شهردار سابق رشت، ناصر حاج محمدی در انتصاباتی پرشمار، تغییر و تحولات بسیاری را در سطوح مختلف مدیریتی این مجموعه رقم زد.
این انتصابات در شرایطی رقم خورد که جلسه استیضاح حاج محمدی منجر به برکناری او از راس شهرداری رشت شد.
همزمان با این انتصابات، انتقادات بسیاری به علت این عزل و نصب های پرشمار وارد شد و فشارهای بیرونی و شورایی زیادی را به همراه داشت.
حالا شنیده می شود این « نه انتصاب » که از آن با عنوان زلزله مدیریتی در مجموعه شهرداری یاد می شد کان لم یکن و ملغی شده است.
اخبار دریافتی حاکی از قطعی بودن این تصمیم است.
روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری رشت با انتشار اطلاعیه ای این خبر را تایید کرد و از لغو ابلاغ های مدیریتی ۴۸ ساعت آخر حضور ناصر حاج محمدی بنا بر ملاحظاتی خبر داد.
بدین ترتیب با وجود برگزاری جلسات معارفه مدیران جدید، از این پس این نه انتصاب صورت گرفته لغو و همان حوزه ها با مدیران قبلی مدیریت خواهند شد.

در همین زمینه بیشتر بخوانید:

زلزله مدیریتی در شهرداری رشت/ تغییر و تحولات جدید حاج محمدی در آستانه استیضاح


لغو انتصابات جدید شهرداری رشت با فشارهای بیرونی و شورا

لغو انتصابات جدید شهرداری رشت با فشارهای بیرونی و شورا

اخبار مرتبطتبلیغات

آخرین اخبار