دیدار سرپرست شهرداری رشت با نمایندگان شرکت بیمه‌ آسیا:

لزوم پرداخت مطالبات سنوات گذشته کارکنان شهرداری رشت توسط بیمه آسیا

سید مجتبی خدمت بین دانا در دیدار با نمایندگان بیمه‌ آسیا ضمن پیگیری حق و حقوق بیمه‌ای پرسنل و جلوگیری از متضرر شدن آنان خواستار پرداخت مطالبات سنوات گذشته کارکنان شهرداری رشت توسط بیمه آسیا شد.

به گزارش حرف تازه، سید مجتبی خدمت بین دانا در دیدار با نمایندگان بیمه‌ آسیا ضمن پیگیری حق و حقوق بیمه‌ای پرسنل و جلوگیری از متضرر شدن آنان خواستار پرداخت مطالبات سنوات گذشته کارکنان شهرداری رشت توسط بیمه آسیا شد.

به نقل از واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت سید مجتبی خدمت بین دانا سرپرست شهرداری رشت روز دوشنبه هفتم شهریور ۱۴۰۱ با رامین دلیری مدیر بیمه آسیا استان گیلان، پورسعید سرپرست بیمه آسیای منطقه هفت و پورعلیزاده معاون مالی بیمه آسیا منطقه هفت شهری دیدار و در مورد مهم‌ترین موضوعات فی‌مابین این دو نهاد گفت‌وگو و تبادل نظر کرد.

سرپرست شهرداری رشت در این دیدار پیگیری‌هایی را در خصوص حق و حقوق پرسنل شهرداری از حیث مسائل بیمه‌ای و پرداخت‌های آنلاین برای جلوگیری از متضرر شدن پرسنل انجام داد و علاوه بر این‌ها در مورد مطالبات سنوات گذشته پرسنل از بیمه آسیا که هنوز پرداخت نشده هم تاکیداتی داشت و خواستار حل و فصل این موضوع توسط شرکت بیمه آسیا شد.

خدمت بین دانا سطح ارتباطات شهرداری و بیمه آسیا را خوب توصیف کرد و ضمن تاکید بر ضرورت تعمیق و تداوم هر چه بیشتر این تعاملات در حوزه‌های مختلف، در مورد تعیین تکلیف مطالباتی که بیمه آسیا از شهرداری رشت داشته هم صحبت‌هایی انجام داد که با توجه به رایزنی‌های انجام شده دو طرف در این مورد به نتایج مورد انتظار دست پیدا کردند.