رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 5 خبر


  • جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۹
  • الجمعة ۲۴ ذو الحجة ۱۴۴۱
  • 2020 Friday 14 August

حرف تازه – قیمت تخم مرغ در بازار همچنان در مسیر گرانی است و قیمت تخم ‌مرغ هر شانه ۲۸ هزار تومان به طور تقریبی قیمت گذاری شده است. درحالی که قیمت فروش هر کیلوگرم تخم مرغ در سامانه ۱۲۴ وزارت صنعت ۱۱ هزار تومان قیمت گذاری شده و نرخ هر شانه تخم مرغ ۳۰ […]

حرف تازه – قیمت تخم مرغ در بازار همچنان در مسیر گرانی است و قیمت تخم ‌مرغ هر شانه ۲۸ هزار تومان به طور تقریبی قیمت گذاری شده است.

درحالی که قیمت فروش هر کیلوگرم تخم مرغ در سامانه ۱۲۴ وزارت صنعت ۱۱ هزار تومان قیمت گذاری شده و نرخ هر شانه تخم مرغ ۳۰ عددی ساده برای فروش در میادین میوه و تره بار تهران ۱۸ هزار و ۹۰۰ تومان اعلام شده است این محصول در تهران ۲۵ تا ۳۰ هزار تومان به صورت دلخواه قیمت گذاری و به فروش می رسد.

قیمت تخم مرغ در روزهای اخیر بیش از ۱۰ هزار تومان در هر شانه افزایش یافته این درحالی است که این محصول به عنوان ارزان ترین محصول پروتیئی سبد اقشار ضعیف جامعه به حساب می‌آید.

بنابر گزارش میدانی خبرنگار تسنیم هر شانه تخم مرغ ساده ۳۰ عددی در سوپرمارکتی در خیابان میرزای شیرازی تهران ۲۸ هزار تومان قیمت گذاری شده است همچنین این محصول در فروشگاهی در منطقه پل چوبی تهران ۲۵ هزار تومان به فروش می رسد؛ این محصول همچنین در فروشگاهی در سعادت آباد تهران ۳۰ هزار تومان قیمت گذاری شده است.

بر اساس اعلام مرتضی رضایی معاون وزیر جهاد کشاورزی امروز در کارگروه تنظیم بازار درخصوص تغییرات قیمتی مواد پروتئینی تصمیم‌گیری می‌شود.

گفتنی است حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی برخی از الزامات تولید مانند واکسن ، دارو و مکمل های طیور و همچنین افزایش دستمزدها و تورم جامعه در سال جاری در قیمت تمام شده گوشت مرغ نیز تأثیر گذاشته است.

قیمت تخم ‌مرغ هر شانه ۲۸ هزار تومان / نرخ مصوب ۱۸ هزار و ۹۰۰ تومان!

قیمت تخم ‌مرغ هر شانه ۲۸ هزار تومان / نرخ مصوب ۱۸ هزار و ۹۰۰ تومان!

اخبار مرتبطتبلیغات

آخرین اخبار