قیمت طلا و سکه ۸ بهمن ۱۴۰۱

قیمت سکه که در روزهای میانی هفته گذشته مسیری نزولی پشت سر می‌گذاشت از روز گذشته مجددا افزایشی شده است. این در حالی است که قیمت طلا در لحظه تنظیم این گزارش در مسیری نزولی قرار دارد.

به گزارش حرف تازه به نقل از تجارت نیوز، قیمت سکه که در روزهای میانی هفته گذشته مسیری نزولی پشت سر می‌گذاشت از روز گذشته مجددا افزایشی شده است. این در حالی است که قیمت طلا در لحظه تنظیم این گزارش در مسیری نزولی قرار دارد.

قیمت سکه امامی

قیمت سکه امامی هم امروز با افزایش مواجه بوده است. قیمت این نوع سکه در حال حاضر به ۲۴ میلیون  و ۷۹۹ هزار تومان رسیده است. این نوع سکه روی قیمت ۲۴ میلیون و ۴۳۸ هزار تومان بازگشایی شده بود. گفتنی است حباب این نوع سکه در حال حاضر چهار میلیون و ۷۶۶ هزار تومان است.

قیمت سکه بهار آزادی

قیمت سکه بهار آزادی در حال حاضر ۲۳ میلیون و ۵۰۱ هزار تومان است. قیمت این نوع سکه نیز مانند سکه امامی افزایشی و قیمت بازگشایی این نوع سکه ۲۳ میلیون و ۴۹۹ هزار تومان بوده است. در حال حاضر حباب سکه بهار آزادی به سه میلیون و ۳۸۲ هزار تومان رسیده است.

قیمت نیم سکه

قیمت نیم سکه نسبت به روز گذشته ۱۰۰ هزار تومان افزایش قیمت داشته و اکنون ۱۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان قیمت خورده است. نیم‌سکه در لحظه تنطیم این گزارش چهار میلیون و ۴۸۸ هزار تومان حباب دارد.

قیمت ربع سکه

امروز قیمت ربع سکه امروز در مسیر صعود گام برمی‌دارد و در حالی که در هفته گذشته تا ۱۰ میلیون تومان هم رشد داشته اکنون ۹ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان قیمت خورده است. اکنون حباب ربع سکه به چهار میلیون و ۲۹۱ هزار تومان رسیده است.

قیمت سکه گرمی

قیمت سکه گرمی امروز پنج میلیون تومان تعیین شده که نسبت به نرخ روز گذشته تغییری نداشته است. همچنین این سکه کوچک دو میلیون و ۵۳۴ هزار تومان برآورد شده است.

سکه در هفته گذشته مسیر پرنوسانی را پشت سر گذاشت. این فلز ارزشمند که در روزهای ایتدایی این هفته تا ۲۵ میلیون تومان نیز رشد کرد، در روزهای میانی روندی کاهشی داشت و روز گذشته گذشته مجددا در مسیر صعود قرار گرفت.

تحلیلگران معتقدند قیمت سکه باید تا کف ۲۲ میلیون تومان پایین بیاید تا پس از آن بتواند مسیر نزولی خود را حفظ کند.

با توجه به نوسانات افزایشی قیمت دلار و بالا رفتن انس جهانی طلا به نظر می‌آید سکه امروز را صعودی پشت سر بگذارد.