قیمت طلا و سکه ۲ بهمن ۱۴۰۱ | ربع سکه از ۱۰ میلیون تومان عبور کرد

قیمت طلا و سکه امروز دوم بهمن ۱۴۰۱ مطابق با روال چند روز گذشته در مسیری افزایشی قرار دارد. این دو فلز ارزشمند اکنون در قله قیمتی خود قرار دارند.

به گزارش حرف تازه به نقل از تجارت نیوز، امروز دوم بهمن ۱۴۰۱ قیمت سکه مطابق با روند افزایشی قیمت دلار، مسیری صعودی را پشت سر می‌گذارد و در قله قیمتی خود ایستاده است.

بر همین اساس قیمت طلای ۱۸ عیار نیز رشد قیمتی دارد و چهارمین روزی است که در کانال دو میلیون تومانی قرار گرفته است؛ در لحظه تنظیم این گزارش هر گرم طلای ۱۸ عیار دو میلیون و ۱۵۴ هزار تومان قیمت دارد.

قیمت سکه امامی

امروز معاملات سکه امامی با قیمت ۲۴ میلیون و ۸۵۱  هزار تومان بازگشایی شده و در تا کنون روندی افزایشی داشته است. به نحوی که توانسته است کانال جدید را فتح کند و اکنون روی قیمت ۲۵ میلیون و ۱۵۱ هزار تومان نوسان داشته باشد. حباب این سکه چهار میلیون و ۳۹۲ هزار تومان برآورد می‌شود.

 قیمت سکه بهار آزادی

قیمت سکه بهار آزادی نسبت به نرخ بازگشایی بازار روندی نزولی و نسبت به آخرین قیمت دیروز مسیری افزایشی را طی کرده است. در حال حاضر این نوع سکه ۲۳ میلیون و ۲۹۸ هزار تومان قیمت دارد و نرخ روز گذشته آن ۲۳ میلیون و ۹۰۱ هزار تومان ثبت شده و حباب آن نیز دو میلیون و ۹۰۰ هزار تومان است.

قیمت نیم سکه

امروز معاملات نیم سکه در سطح ۱۴ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان آغاز شد و تا کنون در همین قیمت بوده، حباب این نوع سکه نیز در حال حاضر چهار میلیون و ۴۹۴ هزار تومان است.

قیمت ربع سکه

قیمت ربع سکه هم امروز افزایشی است. معاملات ربع سکه امروز در سطح ۱۰ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان آغاز شد و هنوز در همین سطح است. حباب ربع سکه در حال حاضر پنج میلیون و ۵۰ هزار تومان است.

قیمت سکه گرمی

قیمت سکه گرمی امروز نسبت به روز گذشته ۲۰۰ هزار تومان افزایش داشته و پنج میلیون و ۲۰۰ هزار تومان قیمت خورده است. حباب این سکه کوچک نیز به دو میلیون و ۴۹۱  هزار تومان رسیده است.

روز گذشته بازار سکه در دست خریداران بود و با افزایش قیمت سکه مجددا خریدهای هیجانی در سطح جامعه افزایش پیدا کرده است. از سوی دیگر سطح انتظارات تورمی افزایش یافته و این دو عاملی برای صعود قیمتی بازار طلا و سکه بوده‌اند. البته کارشناسان در این مورد بهای انس جهانی را نیز دخیل می‌دانند.