قیمت خودرو ۲ آذر ۱۴۰۲ در بازار

قیمت خودرو امروز، پنج‌شنبه ۲ آذر ۱۴۰۲ تغییر خاصی را نسبت به دیروز تجربه نمی‌کند. به‌نوعی در اغلب محصولات، ثبات قیمتی هفته‌های گذشته به‌چشم می‌خورد و گویی بازار خودرو منجمد شده است.

به گزارش حرف تازه به نقل از تجارت نیوز، قیمت خودرو امروز، پنج‌شنبه ۲ آذر ۱۴۰۲، همانند روزهای گذشته، در برابر تغییرات مقاومت کردند و نوسان چندانی نداشتند. دلیل ثبات قیمت‌ها، رکود گسترده در بازار، ثبات نرخ ارز و انتظار برای خودروهای وارداتی است؛ خودروهایی که با گذشت هر روز، اخبار جدیدی از ورودشان به داخل کشور شنیده می‌شود.

قیمت خودرو ۲ آذر ۱۴۰۲ در بازار

باتوجه به قیمت‌های اعلامی وب‌سایت کارنامه، قیمت خودرو امروز وضعیت آرامی را تجربه می‌کند.

قیمت خودروهای داخلی

قیمت خودروهای داخلی به جز در موارد معدود، تغییر چندانی نسبت به روز گذشته ندارند.

کوییک دنده‌ای S از هاچ‌بک‌های اقتصادی شرکت سایپا محسوب می‌شود که طی هفته‌های گذشته نوسانات جزئی داشته و امروز نیز بدون تغییر، روی کانال ۳۵۰ میلیون تومان معامله می‌شود.

شاهین G از سدان‌های لوکس سایپا به شمار می‌رود که از دو هفته گذشته، هیچ نوسانی نداشت. این خودرو امروز حدود هفت میلیون تومان گران شده و به نرخ ۵۹۲ میلیون تومان رسیده است.

پژو ۲۰۷i دنده دستی یکی دیگر از هاچ‌بک‌های محبوب بازار محسوب می‌شود که امروز تغییری ندارد و با ۶۱۱ میلیون تومان معامله می‌شود.

دنا پلاس ۶ دنده توربوشارژ یکی از پرشتاب‌ترین خودروهای داخلی است که روز گذشته چهار میلیون تومان گران شده بود، امروز حدود سه میلیون تومان کاهش دارد و به ۷۳۳ میلیون تومان رسیده است.

قیمت روزانه خودرو داخلی 2_page-0001

قیمت خودروهای مونتاژی

قیمت خودروهای مونتاژی نیز تغییر چندانی ندارد و با پیروی از محصولات داخلی، در ثبات خرید و فروش می‌شوند.

ام‌وی‌ام X22 دنده‌ای اسپرت لاکچری ارزان‌ترین کراس‌اوور مونتاژی در بازار محسوب می‌شود که بدون تغییر و با ۷۱۵ میلیون تومان درحال معامله است.

جک J4 آپشنال یکی دیگر از خودروهای اقتصادی و مونتاژی بوده که توسط کرمان موتور تولید می‌شود. این خودرو با قیمت ۷۳۰ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

هایما S7 پلاس کراس‌اوور مونتاژی ایران خودرو برخلاف اغلب محصولات بازار، حدود ۱۰ میلیون تومان ارزان شده و به نرخ یک میلیارد و ۳۴۵ میلیون تومان رسیده است.

فیدلیتی پرایم نیو ۵ نفره کراس‌اوور محبوب بهمن موتور نیز پنج میلیون تومان افت قیمت داشته و با یک میلیارد و ۵۴۵ میلیون تومان معامله می‌شود.

قیمت روزانه خودرو خارجی 2_page-0001

پیش‌بینی قیمت خودرو در هفته آینده

آبان ماه برای بازار خودرو، وضعیتی به جز رکود نداشت. اغلب خودروهای بازار داخلی و مونتاژی نسبت به ابتدای آبان، تغییر قیمت نداشتند یا اینکه میزان نوسانات قیمتی، بسیار کم و جزئی بود. حال با شروع آخرین ماه از پاییز، با توجه به حجم معاملات بسیار پایین بازار، ثبات نرخ دلار و پیگیری روند واردات، بعید به نظر می‌رسد که حداقل در هفته آینده، تغییرات چندانی در بازار خودرو صورت بگیرد.