اعضای شورای اسلامی شهر لاهیجان به همراه کارشناسان عمرانی شهرداری از پروژه‌های عمرانی شهر بازدید کردند و این بازدید با قدردانی فقیه شجاعی از اجرای پروژه های عمرانی در مناطق کم برخوردار لاهیجان همراه بود.

حرف تازه – اعضای شورای اسلامی شهر لاهیجان به همراه کارشناسان عمرانی شهرداری از پروژه‌های عمرانی شهر بازدید کردند و این بازدید با قدردانی فقیه شجاعی از اجرای پروژه های عمرانی در مناطق کم برخوردار لاهیجان همراه بود.

در این بازدید میزان پیشرفت، نحوه اجرا و موانع و مشکلات احتمالی پروژه‌ها بررسی شد و کارشناسان شهرداری نیز توضیحاتی در رابطه با پروژه ها ارائه نمودند . 

مهندس فقیه شجاعی رئیس کمیسیون عمران در جریان بازدید از پروژه ها طی سخنانی با آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه روزه داران و با قدردانی از مهندس کاظمی شهردار لاهیجان و تیم مدیریت شهرداری بویژه کارشناسان و پرسنل خدوم عمرانی، اظهار داشت: تیم عمرانی شهرداری در مناطق مختلف شهر فعالیت خوبی دارد و با مدیریت شهردار لاهیجان شاهد پروژه های عمرانی در مناطق کم برخوردار هستیم.

وی گفت: هم اکنون در مناطق مختلف لاهیجان روکش آسفالت  با دستگاه فینیشر و دستی در حال انجام است.

وی  اظهار داشت : هدف شورا و شهرداری افزایش سطح خدمات شهرداری در جهت رفاه عمومی شهروندان است که پروژه های در حال اجرا منجمله پروژه باز طراحی پارک جانبازان که شامل فضاهای فرهنگی ، ورزشی ، کودک و تجاری  گواه این موضوع است که در سال جاری همزمان با روز شوراها آغاز بکار نموده و تاکنون پیشرفت خوبی داشته است .

 


قدردانی فقیه شجاعی از اجرای پروژه های عمرانی در مناطق کم برخوردار لاهیجان

قدردانی فقیه شجاعی از اجرای پروژه های عمرانی در مناطق کم برخوردار لاهیجان

شهرداری لاهیجان