رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۹ مرداد ۱۴۰۰
  • السبت ۲۱ ذو الحجة ۱۴۴۲
  • 2021 Saturday 31 July
در پی درگذشت پدر گرامی شهردار منتخب رشت رقم خورد

قدردانی سید محمد احمدی از تمامی همراهی ها و پیام های تسلیت + متن پیام

سید محمد احمدی شهردار منتخب رشت با ارسال پیامی ضمن تسلیت ایام سوگواری پیش رو، از همه افرادی که به نحوی درگذشت پدر گرامی ایشان را تسلیت گفتند قدردانی کرد.

اختصاصی حرف تازه – سید محمد احمدی شهردار منتخب رشت با ارسال پیامی ضمن تسلیت ایام سوگواری پیش رو، از همه افرادی که به نحوی درگذشت پدر گرامی ایشان را تسلیت گفتند قدردانی کرد.

در این پیام آمده است:
من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق
با عرض تسلیت سالروز ارتحال جانسوز پیامبر مکرم اسلام (ص) و نیز شهادت امام حسن مجتبی (ع) و امام الرئوف علی بن موسی الرضا (ع) پروردگار متعال را شکر می‌گوییم که محبت سرشار از لطف بزرگوارانی را نصیب‌مان فرمود که ما را در مصیبت درگذشت مرحوم‌ مغفور شادروان سید معروف احمدی تنها نگذاشتند.
به رسم ادب و قدرشناسی؛ بدینوسیله از همه علما و روحانیون معزز، مسئولان، دوستان، آشنایان و نیز اقوام که ما را در تحمل این مصیبت یاری بخشیدند و با حضور ارزشمند و آرامش‌بخش خویش در مراسم خاکسپاری و همچنین سومین روز درگذشت آن مرحوم، به نحوی از انحاء ، خانواده معزی را مورد تفقد قرار دادند، نهایت سپاسگزاری و امتنان را داریم.
همچنین به آگاهی می رسانیم نظر به شرایط بوجود آمده ناشی از شیوع ویروس کرونا ، مراسم هفتمین روز درگذشت آن شادروان به صورت عمومی برگزار نمی‌شود.
در پایان از درگاه حضرت باریتعالی، برای همگان، طول عمر و سلامتی و برای درگذشتگان مغفرت الهی آرزومندیم.
سید محمد احمدی
قدردانی سید محمد احمدی از تمامی همراهی ها و پیام های تسلیت

قدردانی سید محمد احمدی از تمامی همراهی ها و پیام های تسلیت

اخبار مرتبطتبلیغات


آخرین اخبار