تاجگردون پس از ارجاع اعتبارنامه به کمیسیون تحقیق: کیفم را برداشته و از مجلس می روم

قالیباف خطاب به تاجگردون: شما باید به رای مجلس احترام بگذارید

رئیس مجلس خطاب به تاجگردون گفت: بنده و هیئت رئیسه قسم یاد کردیم، ضمن اینکه از شما می‌خواهم آیین‌نامه و قانون را رعایت کنید.

حرف تازه – پس از آن که اعتبارنامه تاجگردون به کمیسیون تحقیق ارجاع داده شد و این نماینده نسبت به موضوع انتقاداتی داشت قالیباف خطاب به تاجگردون گفت: شما باید به رای مجلس احترام بگذارید.

باشگاه خبرنگاران جوان در این خصوص نوشت؛ غلامرضا تاجگردون نماینده مردم گچساران در جلسه علنی امروز پس از قرائت گزارش شعبه ۱۲ خطاب به قالیباف اظهار کرد: در انصاف و عدالت شما و هیئت رئیسه شکی ندارم، اما انتظار داشتم قبل از رأی‌گیری عنایت داشته باشید، اما اراده شما به رأی گذاشتن اخطار بود که این امر بر خلاف اظهارات سخنگوی هیئت رئیسه بود.

او ادامه داد: نایب رئیس مجلس نامه‌ای به شورای نگهبان نوشت که این امر بر خلاف قانون و آیین‌نامه بود، مشخص نیست بر اساس چه امروز رویکرد دیگری داریم.

نماینده مردم گچساران افزود: تاجگردون مظلومانه در مجلس بود. بنده داعیه‌ای برای ماندن ندارم و به راحتی کیفم را برداشته و از مجلس می‌روم، اما شما در پیشگاه قیامت قرار دارید.

تاجگردون گفت: از آنجا که اسمم گفته شد صحبت کردم دنیا گونه‌ای از آخرت است و باید پاسخگوی احدالناس باشم و در شعبه حضور می‌یابم شما نیز وظیفه دارید قانون و آیین نامه را رعایت کنید.

قالیباف خطاب به تاجگردون گفت: بنده و هیئت رئیسه قسم یاد کردیم، ضمن اینکه از شما می‌خواهم آیین نامه و قانون را رعایت کنید.

او افزود: وقتی اخطار قانون اساسی وجود دارد ما آن را به رأی گذاشتیم که این موضوع مُرّ آیین‌نامه است، ضمن اینکه شما هم به رأی مجلس احترام بگذارید.

قالیباف ادامه داد: بعد از رأی آوردن اخطار پرونده شما به کمیسیون تحقیق می‌رود و ۱۵ روز فرصت دارید نظرات خود را به آن‌ها بگویید.

رئیس مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: کمیسیون تحقیق اعتبارنامه شما را اگر رد کند این پرونده به صحن می‌آید و شما در مجلس حق دفاع از خود را دارید.

قالیباف خطاب به تاجگردون: شما باید به رای مجلس احترام بگذارید

قالیباف خطاب به تاجگردون: شما باید به رای مجلس احترام بگذارید