رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 16 خبر


  • چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹
  • الأربعاء ۹ ربيع ثاني ۱۴۴۲
  • 2020 Wednesday 25 November

علی فتح‌اللهی، فرماندار رشت با تاکید بر پیگیری و رفع مشکلات مالکیتی باشگاه سپیدرود، گفت: از تمام ظرفیت شهرستان رشت برای حفظ تیم سپیدرود در لیگ یک استفاده می‌شود.

حرف تازه – فرماندار رشت با تاکید بر پیگیری و رفع مشکلات مالکیتی باشگاه سپیدرود، گفت: از تمام ظرفیت شهرستان برای حفظ تیم سپیدرود در لیگ یک استفاده می شود.

علی فتح‌اللهی در نشست با جمعی از هواداران تیم سپیدرود با تاکید بر اینکه نگاه به تمام فعالیت‌های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی باید متوازن باشد، افزود: رشد و توسعه شهرستان باید در تمامی ابعاد انجام شود.
وی ورزش و هنر را مهمترین ابزاری دانست که می تواند موجبات نشاط اجتماعی را فراهم کند و تصریح کرد: وقتی برد و باخت یک تیم می‌تواند موجبات خوشحالی یا ناراحتی هزاران نفر شود، موظف هستیم، دغدغه هواداران را پیگیری کنیم.
فرماندار رشت با بیان اینکه این آمادگی را داریم که درد دل هواداران تیم‌ها را بشنویم، افزود: تیم‌های سپیدرود و داماش، دو تیم ریشه‌دار شهرستان رشت محسوب می‌شوند و به همین لحاظ از هیچ کوششی جهت موفقیت این دو تیم دریغ نخواهیم کرد‌.
فتح‌اللهی با اشاره به تدوین دو برنامه کوتاه مدت و بلند مدت برای تیم های سپیدرود و داماش، خاطرنشان کرد: در کوتاه مدت باید تمهیداتی به لحاظ نرم‌افزاری و سخت‌افزاری جهت حفظ این دو تیم در لیگ دسته یک اتخاذ شود.
وی مشکلات در مالکیت باشگاه سپیدرود را از مهمترین دغدغه‌های این باشگاه برشمرد و تصریح کرد: اگر به دنبال ثبات مدیریتی و ایجاد ساختاری مناسب در این باشگاه باشیم، پس از آن کارها بر روی روال به درستی پیش می‌رود.
فرماندار رشت: از تمام ظرفیت شهرستان برای حفظ سپیدرود در لیگ یک استفاده می شود

فرماندار رشت: از تمام ظرفیت شهرستان برای حفظ سپیدرود در لیگ یک استفاده می شود

اخبار مرتبطتبلیغات

آخرین اخبار