رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 13 خبر


  • پنجشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۰
  • الخميس ۳ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Thursday 15 April

حرف تازه – فرماندار شهرستان مرزی بندر آستارا از اتخاذ تصمیمات جدید حوزه‌های عمرانی مرز با حضور مسئولان ارشد استان گیلان خبر داد. یونس رنجکش در حاشیه بازدید مدیران و کارشناسان حوزه مرز از نوار مرزی شهرستان آستارا افزود: در جلسه ای که با حضور مدیران و کارشناسان در زمینه بررسی مشکلات بخش های مختلف […]

حرف تازه – فرماندار شهرستان مرزی بندر آستارا از اتخاذ تصمیمات جدید حوزه‌های عمرانی مرز با حضور مسئولان ارشد استان گیلان خبر داد.

یونس رنجکش در حاشیه بازدید مدیران و کارشناسان حوزه مرز از نوار مرزی شهرستان آستارا افزود: در جلسه ای که با حضور مدیران و کارشناسان در زمینه بررسی مشکلات بخش های مختلف شهرستان مرزی آستارا برگزار شد تصمیمات و راهکارهایی برای رفع برخی نگرانی‌ها اتخاذ گردید.

وی یادآور شد: در این جلسه در زمینه مشکلات تخریب دیواره های رودخانه مرزی، جاده مرزی، نصب امکانات مناسب برای کنترل مرزی و همچنین تعهدات لازم برای خدمات بهتر به مسافران ورودی در پایانه مرزی نیز بحث و تبادل نظر شد.

وی با تأکید بر اینکه شهرستان مرزی بندر آستارا با توجه به اهمیت ویژه ای که در زمینه های اقتصادی و تجاری دارد نیازمند نگاه خاص و ملی است اضافه کرد: کلیه مدیران خواستار برنامه ریزی های بهتر در تامین اعتبار و امکانات مناسب برای این شهرستان هستند.

وی یادآور شد: در این جلسه رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان، مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری گیلان، مدیرکل راه آهن گیلان، فرمانده هنگ مرزی گیلان، معاونین آب منطقه ای و راهداری گیلان، رئیس پلیس گذرنامه مرزی فرماندهی انتظامی استان گیلان و مسئولان شهرستان حضور داشتند که از مناطق مختلف مرزی، راه آهن و گمرک بازدید کردند.

اخبار مرتبطتبلیغات


آخرین اخبار