فرشاد پیوس سرمربی چوکای تالش: فدراسیون فوتبال به اتفاقات لیگ دو ورود کند

فرشاد پیوس سرمربی تیم فوتبال چوکای تالش با بیان اینکه تیم پاس همدان ۹ امتیاز بدون هیچ زحمتی کسب کرده خواستار ورود فدراسیون فوتبال به اتفاقات لیگ دو شد.

حرف تازه – فرشاد پیوس سرمربی تیم فوتبال چوکای تالش با بیان اینکه تیم پاس همدان ۹ امتیاز بدون هیچ زحمتی کسب کرده خواستار ورود فدراسیون فوتبال به اتفاقات لیگ دو شد.

تیم فوتبال چوکای تالش تیم پر آوازه ی دهه ۷۰ فوتبال گیلان و کشور پس از فراز و نشیب های فراوان پس از دو دهه دوری از سطح اول فوتبال کشور در رقابت های جاری لیگ دسته دوم فوتبال کشور در آستانه ی صعود به لیگ جام آزادگان کشور قرار گرفته است.
چوکای تالش روز گذشته در هفته بیست و سوم رقابت ها با برتری دو بر صفر مقابل تیم نفت امیدیه همچنان صدرنشینی خود در سه هفته مانده به پایان رقابت ها را تثبیت کرد و چشم به نتایج مسابقات آینده دوخت.
فرشاد پیوس اسطوره ی فوتبال کشور  که هدایت تیم فوتبال چوکای تالش را در این فصل از رقابت ها بر عهده دارد در گفتگویی اظهار داشت : بدون توجه به جدول به تلاشمان تا بازی اخر ادامه خواهیم داد.
پیوس در خصوص دیدار اخیر تیم فوتبال چوکای تالش گفت : بازی سختی داشتیم به این جهت که تیم حریف با توجه به فشردگی جدول هم چشمی به رسیدن مرحله پلی اف داشت و هم نگران جدول بود که در معرض سقوط قرار نگیرد. در کنار ان به عنوان میزبان بازی به دلیل ضعف زیر ساختها در ورزشگاه پوریای ولی تالش مجبور به برگزاری بازی در زیر نور ورزشگاه سردار جنگل رشت شدیم که خدا رو شکر توانستیم با درایت و تلاش بازیکنان به نتیجه مطلوب برسیم و با پیروزی این بازی سخت را پشت سر بگذاریم.
سرمربی تیم فوتبال چوکای تالش به تشریح شرایط جدول مسابقات گروه ب لیگ دسته دوم فوتبال کشور پرداخت و گفت : با اینکه با چهار امتیاز اختلاف نسبت به تیم پاس همدان در صدر جدول قرار داریم، تاکید میکنم که هنوز کاری انجام ندادیم و بدون توجه به جایگاهمان به تلاشمان در دیدار های آتی مجدانه ادامه خواهیم داد میدانیم که سه بازی سخت با سه تیم خوب داریم خیلی باید تلاش کنیم که در هر بازی بهترین کیفیتمان رو ارائه بدهیم. پلی اف ما قطعی شده اما تا قهرمانی سه بازی در پیش داریم که با تلاش و همت و دعای هواداران امیدواریم بتونیم به هدف اصلی برسیم
فرشاد پیوس نسبت به عدم حضور دو تیم ایران جوان بوشهر و ملی حفاری اهواز در مقابل پاس همدان تیم رقیب چوکای تالش در جدول واکنش نشان داد و گفت : فدراسیون فوتبال به مسائل و اتفاقات لیگ دو ورود کند تا شبهه ای برای کسی ایجاد نشود. تیم پاس همدان ۹ امتیاز بدون هیچ زحمتی کسب کرده که ۶ امتیاز مربوط به عدم حضور رقبا در مقابل این تیم بوده و سه امتیاز هم مربوط به نیم فصل اول میشود که تیم ملی حفاری تا چهار ساعت قبل از مسابقه خودش را به همدان نرسانده بود متاسفانه با غفلت ناظرین فدراسیون فوتبال شاهد روی زشت فوتبال در لیگ دو هستیم این در حالیست که هر دو تیم ، ملی حفاری و ایران جوان پس از عدم قرار گیری در مقابل تیم پاس به تمرینات خودشان ادامه دادند !
پیوس به خلا حضور هواداران در ورزشگاه ها به خصوص ورزشگاه پوریای ولی اشاره داشت و گفت : هواداران چوکای تالش در سرتاسر کشور شهره ی عام هستند و عنصر جدایی ناپذیر تیم محسوب میشوند، اما حضورشان را حس میکنیم همیشه باعث انگیزه و تلاش ما بودند از تک تک هواداران تشکر میکنیم و تمام تلاش ما این است  بتوانیم دلشان را شاد کنیم.
سرمربی تیم فوتبال چوکای تالش ضمن تشکر از اعضای هییت مدیره و مدیرعامل سابق باشگاه فرهنگی ورزشی چوکا به انتقال مدیریتی در باشگاه چوکا اشاره کرد و عنوان داشت :اقای ریاضی مند مالک جدید تیم چوکا جوان جویای نامی هستند در یک ماه اخیر همواره در کنار ما بودند امکانات خوبی را در اختیار گذاشتند امیدوارم مسئولین با کمک به بخش خصوصی انگیزه لازم برای چنین افرادی ایجاد کنند تا برای ورزش کشور سرمایه گذاری کنتد ایشان فرد خلاق و با استعدادی هستند که میتوانند تیم جوکای تالش رو به جایگاه اصلی خودش برسانند.
فرشاد پیوس سرمربی چوکای تالش: فدراسیون فوتبال به اتفاقات لیگ دو ورود کند

فرشاد پیوس سرمربی چوکای تالش: فدراسیون فوتبال به اتفاقات لیگ دو ورود کند