رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 4 خبر


  • دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰
  • الإثنين ۴ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 14 June

رسول فرخی در سومین جلسه کمیته برنامه ریزی گیلان اظهار کرد: تلاش همه مسئولان استان باید در راستای تحول و توسعه همه جانبه گیلان باشد.

حرف تازه – رسول فرخی در سومین جلسه کمیته برنامه ریزی گیلان اظهار کرد: تلاش همه مسئولان استان باید در راستای تحول و توسعه همه جانبه گیلان باشد.
وی افزود: با توجه به فراهم شدن زمینه‌های آغاز فعالیت منطقه ویژه اقتصادی لاهیجان، انتظار می‌رود این منطقه زمینه‌ای برای ایجاد تحولی عظیم در سرمایه گذاری و اشتغال شود.
فرخی با بیان اینکه صرفه جویی در بودجه نباید از اضافه کاری و رفاه پرسنل ادارات تأمین شود، تاکید کرد: اضافه کاری و رفاه امروزه به عنوان حقوق پرسنل محسوب می‌شود و برای صرفه جویی در اعتبارات با توجه به اوضاع اقتصادی کنونی نباید باری بر مشکلات مردم اضافه کرد.
نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس با اشاره به ابلاغ آمایش سرزمینی گیلان، تصریح کرد: با توجه به وجود مشکلات فراوان با برخی از ادارات در زمینه توسعه پایدار، منابع مالی گیلان باید در مسیر تحول و مقدمه توسعه پایدار هزینه شود.
فرخی به لزوم رفع موانع از سوی برخی از دستگاه‌ها همچون محیط زیست و منابع طبیعی اشاره و ادامه داد: موضوعات مطروحه از سوی این دستگاه‌ها باید به کمیته برنامه ریزی ابلاغ و در نهایت در آن تصمیم گیری و اقدام و در برخی موارد ضرورت دارد از برخی از شرح وظایف‌ها چشم پوشی شود.
فراهم شدن زمینه‌های آغاز فعالیت منطقه ویژه اقتصادی لاهیجان

فراهم شدن زمینه‌های آغاز فعالیت منطقه ویژه اقتصادی لاهیجان

 

مهر

اخبار مرتبطتبلیغات


آخرین اخبار