مرگ رویای فینال برای مراکش

فرانسه به فینال جام جهانی رسید | جنگ تاج گذاری امباپه و مسی در فینال

در دومین دیدار مرحله نیمه نهایی جام جهانی یاران امباپه با دو گل از سد مراکش گذشتند و بدین ترتیب فرانسه به فینال جام جهانی رسید.

به گزارش اختصاصی حرف تازه، در دومین دیدار مرحله نیمه نهایی جام جهانی یاران امباپه با دو گل از سد مراکش گذشتند و بدین ترتیب فرانسه به فینال جام جهانی رسید.

در این دیدار تئو هرناندز و رندال کولو موآنی در دقایق ۵ و ۷۹ گل های فرانسه را به ثمر رساندند.

فینال فرانسه و آرژانتین در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، جنگ تاج گذاری امباپه و مسی خواهد بود. جایی که آخرین حضور مسی در جام جهانی رقم خواهد خورد و امباپه می خواهد از همین نبرد تاج گذاری خود در جهان فوتبال را آغار کند.

دیدار فینال روز یکشنبه از ساعت ۱۸:۳۰ برگزارخواهد شد. همچنین تیم های مراکش و کرواسی روز شنبه از ساعت ۱۸:۳۰ در دیدار رده بندی به مصاف هم خواهند رفت.

مراکشی ها که شگفتی ساز جام بودند دیشب نیز بازی خوبی به نمایش گذاشتند و موقعیت های پرشماری ایجاد کردند اما در نهایت نتوانستند رویای رسیدن به فینال را محقق کنند و حالا برای کسب مقام سوم این رقابت ها باید به مصاف کرواسی، فینالیست دوره گذشته، بروند.

باید دید در نهایت کدام تیم فاتح جام جهانی خواهد شد. آیا فرانسه می تواند برای دومین بار پیاپی به قهرمانی دست یابد یا مسی در آخرین حضورش جام را بالای سر خواهد برد؟ پیش از این فرانسه و آرژانتین هرکدام دوبار قهرمان جام جهانی شده اند. برنده این دیدار، پس از برزیل، آلمان و ایتالیا به عنوان چهارمین تیم پرافتخار تاریخ جام جهانی شناخته خواهد شد.