روزهای پر سر و صدای خونه به خونه؛

علی کریمی و حمید درخشان به بابل رفتند

حرف تازه : حمید درخشان سرمربی فصل گذشته تیم پرسپولیس به بازیکنان تیم خونه به خونه معرفی شد. حمید درخشان که فصل گذشته در پرسپولیس عملکرد قابل دفاعی نداشت در خونه به خونه کار سختی را پیش رو ندارد چون تیم در رتبه دوم جدول قرار دارد و یکی از سه کاندیدای صعود به لیگ برتر […]

حرف تازه : حمید درخشان سرمربی فصل گذشته تیم پرسپولیس به بازیکنان تیم خونه به خونه معرفی شد.

حمید درخشان که فصل گذشته در پرسپولیس عملکرد قابل دفاعی نداشت در خونه به خونه کار سختی را پیش رو ندارد چون تیم در رتبه دوم جدول قرار دارد و یکی از سه کاندیدای صعود به لیگ برتر است.


تیم خونه به خونه که پیش تر سعی داشت با کمک علی کریمی، ماگات مربی این بازیکن در تیم بایرن مونیخ را بخدمت بگیرد بعد از ناکامی در جذب این مربی به حمید درخشان قانع شد و حال امیدوار است با حمایت های فنی علی کریمی لیگ برتری شود.


تیم خونه به خونه که پیش از جذب حمید درخشان به دلیل قطع همکاری با اکبر میثاقیان آبستن یک سری حوادث شده بود یکی از تیم های پرتماشاگر این فصل لیگ یک است و این در حالی است که اولین فصل حضور خود را در لیگ یک تجربه می کند.

فوتبال بابل که هیچ گاه نتوانست با تیم دریا در میان بزرگان عرض و اندام کند حال با تیم خونه به خونه خودی نشان داده است و با حمایت های مالی برادران حسن زاده در حال دست یابی به یک موفقیت بزرگ است. صعود به لیگ برتر.

 

 

ورزش سه