رسمی

علوی همچنان شهردار رشت است | صورتجلسه استیضاح مخدوش است + سند

بر اساس شنیده های موثق این رسانه، ۴ عضو شورا امضای خود پای برگه صورتجلسه را با قید موضوع قانع شدن از پاسخ های شهردار درج کرده اند که این موضوع نیز به معنی عدم تطابق امضاها با متن صورتجلسه است و به معنای مخدوش بودن صورتجلسه استیضاح خواهد بود.

به گزارش اختصاصی حرف تازه، بر اساس اسناد دریافتی، ۴ عضو شورا امضای خود پای برگه صورتجلسه را با قید موضوع قانع شدن از پاسخ های شهردار درج کرده اند که این موضوع نیز به معنی عدم تطابق امضاها با متن صورتجلسه است و به معنای مخدوش بودن صورتجلسه استیضاح خواهد بود.

علوی همچنان شهردار رشت است

شنیده های موثق حرف تازه حاکی از آن است با توجه به رای گیری و شمارش آرای مشکوک شورای شهر رشت در جلسه استیضاح، طبق آخرین پیگیری ها تا زمان تعیین تکلیف و شفاف سازی موضوع، از نگاه فرمانداری رشت سید امیرحسین علوی شهردار رشت خواهد بود.

این موضوع به این معنی است که برکناری سید امیرحسین علوی از شهرداری رشت و همچنین حضور مجتبی خدمت بین دانا به عنوان سرپرست شهرداری رشت غیر قانونی است.

بدین ترتیب سید امیرحسین علوی شهردار رشت می تواند صبح دوشنبه اعتراض خود را به فرمانداری اعلام نماید و به احتمال فراوان با توجه به مستندات موجود رای گیری و صورتجلسه مورد تایید قرار نخواهد گرفت.

ناگفته نماند پیش از ظهر امروز شورانشینان رشت جلسه استیضاح را برگزار کردند و نتیجه آن برکناری شهردار رشت با ۸ رای بود اما این موضوع با واکنش قاطع ۴ عضو شورا همراه شد و این ۴ نفر علاوه بر امضای مشروط صورتجلسه، با ارسال نامه ای به فرمانداری رشت به نتیجه اعلام شده اعتراض کردند.