عزل عجیب یک جانباز گیلانی در بانک ملی

حرف تازه : احمد فتحعلی زاده نماینده جانباز شرکت ملی خدمات تدارکات بانک ملی با حکم مدیریت امور شعب بانک ملی استان گیلان  از سمت خود عزل شد. به گزارش حرف تازه به نقل از شعاع مشرق، طی بررسی های انجام شده گویا نماینده جانباز شرکت ملی خدمات تدارکات بانک ملی در ساعت ۲ بعد از […]

حرف تازه : احمد فتحعلی زاده نماینده جانباز شرکت ملی خدمات تدارکات بانک ملی با حکم مدیریت امور شعب بانک ملی استان گیلان  از سمت خود عزل شد.

به گزارش حرف تازه به نقل از شعاع مشرق، طی بررسی های انجام شده گویا نماینده جانباز شرکت ملی خدمات تدارکات بانک ملی در ساعت ۲ بعد از ظهر روز ۱۳۹۴/۱۱/۲۷ تعدادی بروشور مربوط به زندگینامه یکی از کاندیداهای خبرگان رهبری را با خود به محل کار آورده تا بعد از ساعت مقرر آن ها را تحویل به یک راننده دهد تا به محل معینی برساند.

_MG_2255

در ساعت ۷صبح آن روز و با هماهنگی و تلاش حراست بانک ملی پاکت های بروشور بدون آن که بازگشایی شوند تحویل داده شده و شواهد نشان می دهد که هیچ گونه قصد و ایجاد تبلیغ در آن زمان صورت نگرفته است.

اما گویا پس از این ماجرا در تاریخ ۱۳۹۴/۱۱/۲۹ بالغ بر سه روز سپری شدن این اتفاق جناب احمد فتحعلی زاده نماینده وقت آن شرکت از سمت خود با حکم مدیریت امور شعب بانک ملی استان گیلان تا اطلاع ثانوی  عزل می شود.

پس از کشمکش ها و حواشی مربوط به عزل این جانباز  دفاع مقدس تعدادی از مسئولین و نمایندگان کنجکاو شده و در راستای این اتفاق نامه ای هم از استاندار محترم استان گیلان جهت پیگیری و تجدید نظر به مدیریت این بانک صادر می گردد.

photo_2016-08-31_04-05-50

با گذشت چندین ماه و با توجه به ناراحتی استاندار و تعداد چشمگیری از مسئولین و نگرانی های خانواده محترم شهدا و ایثارگران از عزل جناب احمد فتحعلی زاده نه تنها به پرونده وی رسیدگی نمی شود بلکه روز گذشته و در هفته دولت در یک مراسم تودیع و معارفه رسمی از وی با تشویق و اهدای لوح تقدیر برکنار می کنند و منشی وی به عنوان نماینده این شرکت معارفه می گردد.

photo_2016-08-31_04-05-39
موضوع اصلی درباره این عزل رابطه مبهم بین انتخابات مجلس خبرگان با این شخص و در بحبوحه انتخابات سال گذشته است و اینکه چرا با توجه به فرمایشات عالی ترین مقام استان تاکنون پاسخ شفافی داده نشده است.

لازم به ذکر است جناب احمد فتحعلی زاده با میزان ۲۵ درصد جانبازی  بر اثر درگیری با ضد انقلاب و اشرار مجروح شده است.

شعاع مشرق: این مطلب بر اساس اطلاعات دریافتی انتشار یافته است و این پایگاه اطلاع رسانی آمادگی انتشار توضیحات شرکت ملی خدمات تدارکات بانک ملی در رابطه با عزل این جانباز گیلانی را دارد.