حرف تازه – غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی در پی شعارهای ساختارشکنانه و توهین آمیز علیه روحانی با انتشار یادداشتی نسبت به این موضوع واکنش نشان داد. نماینده رشت و نائب رئیس فراکسیون مستقلان مجلس نوشت: «امروز آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و روز قدس بود. روز انزجار از ظلم و متجاوز، روزی که همه یکدل و […]

حرف تازه – غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی در پی شعارهای ساختارشکنانه و توهین آمیز علیه روحانی با انتشار یادداشتی نسبت به این موضوع واکنش نشان داد.

نماینده رشت و نائب رئیس فراکسیون مستقلان مجلس نوشت:

«امروز آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و روز قدس بود. روز انزجار از ظلم و متجاوز، روزی که همه یکدل و یک صدا به خیابان آمده بودند تا با عمل به وصایای امام راحل (ره) و توصیه های مقام معظم رهبری با هر سلیقه و جناحی، فریاد مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل سر بدهند چون دشمن، دشمن است و وقتی پایش به کشوری باز بشود چپ و راست نمی شناسد.

اما متاسفانه امروز که رسانه‌های دنیا می بایست فریاد مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا را پوشش می دادند عده ای نادان خوراک تبلیغاتی برای صهیونیست ها درست کردند تا آنها این اجتماع عظیم را بطور دیگری بتوانند ترسیم کنند و اصلا آن را وارونه جلوه دهند! انگار هدف اسرائیل نبوده است ! واقعا این عده قلیل که این حماسه بزرگ را به حاشیه بردند و دل شهدا و امام شهدا را خون کردند و بر علیه رئیس جمهور و معاون اولش و نائب رئیس مجلس و تعدادی از نماینده های مجلس شعار دادند اینها در زمین اسرائیل و برای صهیونیست بازی نکردند؟ نمی بایست عده ای قلیل و کوچک این راهپیمایی بزرگ را به حاشیه برده و سطح آن را به یک نزاع داخلی تقلیل دهند و انسجام و وحدت ملی را خدشه دار نمایند.

به خدا قسم اعمال این عده (هر کسی‌که می خواهند باشند) عین خیانت به کشور و شهداست و هیچوقت از حیث این خیانت ها پاسخ خون شهدا را نمی توانند بدهند ! و قطعا هر آن کس که دلش برای این انقلاب و نظام و شهدا می سوزد می بایست اعمال این نابخردان را محکوم کند و از آن تبری بجوید ! واقعا امروز که می بایست لرزه بر اندام رژیم صهیونیستی می افتد با این رفتارهای ناپسند قند در دل صهیونیست ها آب شد و حال باید دید چه جشن و پایکوبی خواهند گرفت !
خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار»

گفتنی است در راهپیمایی روز قدس عده‌ای‌ در اطراف رییس جمهور حلقه زدند و علیه او شعار هایی چون مرگ بر منافق، مرگ بر آخوند آمریکایی و “روحانی بنی صدر پیوندتان مبارک!” سر دادند.