رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 7 خبر


  • دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الإثنين ۵ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 17 May

نماینده فومن و شفت در مجلس با تأکید بر اینکه قانون وضع شده در زمینه تغییر کاربری اراضی مستلزم نظارت است، گفت: عده ای این قانون را دور می زنند.

به گزارش حرف تازه به نقل از مهر خلیل بهروزی فر شامگاه جمعه در گفتگوی ویژه خبری با اشاره به طرح استخدام کارکنان دولتی، گفت: با توجه به آنکه فاصله دریافتی کارمندان رسمی و پیمانی نوعی بی عدالتی در کشور است لذا برای برقراری عدالت نسبی کلیات این طرح مصوب شده و در حال حاضر جزئیات آن را بررسی می‌کنیم.
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس درباره طرح انتقال سوابق بیمه‌ای نیز بیان کرد: حدود ۱۸ صندوق بازنشستگی در کشور داریم و باید جزئیاتی رعایت شود تا اگر کسی خواست به این کار مبادرت کند اطلاعات کافی نسبت به قانون مربوطه را داشته باشد تا متضرر نشود.
وی با اشاره به کمبود آب در شالیزارهای فومن، افزود: قبل از تعطیلات نوروز جلسه‌ای در این باره با مدیران مربوطه برگزار کردیم و رئیس سازمان برنامه و بودجه متعهد شد کمک مناسبی را به آب منطقه‌ای و جهاد کشاورزی استان داشته باشد تا فرآیند کشاورزی را مدیریت کنیم.
تکمیل سد لاسک نیازمند مشارکت بانک‌های خارج از گیلان است
بهروزی فر تصریح کرد: سرمایه گذار سد لاسک شفت بلاتکلیف است و پیمانکار پروژه بیشتر در جهت تجهیز کارگاه و پیدا کردن عرصه برای دانه بندی مصالح سد است اما به دنبال آن هستیم بانک‌های خارج استان را متولی این کار کنیم چرا که تکمیل این سد هزینه بالایی دارد.
نماینده فومن و شفت در مجلس با بیان اینکه برخی قانون تغییر کاربری اراضی را دور می‌زنند، افزود: مجلس در کنار دستگاه‌های متولی و نظارتی باید بیشتر به این موضوع بپردازد زیرا قوانین وضع شده مستلزم حسن نظارت است و امیدوارم بتوانیم در بخش نظارتی نیز پررنگ عمل کنیم.
وی با اشاره به روند تکمیل راه چهار خطه ملاسرا – شفت، اضافه کرد: اگر این پروژه مصالح مناسب دریافت کند تا پایان شهریور آماده می‌شود در غیر این‌صورت تکمیل آن به دهه فجر موکول می‌شود.
عده ای قانون تغییر کاربری را دور می زنند

عده ای قانون تغییر کاربری را دور می زنند

اخبار مرتبطتبلیغات


آخرین اخبار