رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 7 خبر


  • دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الإثنين ۵ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 17 May

عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی می‌گوید در رویکرد و بحث‌های جبهه اصلاح‌طلبان ایران هیچ صحبت و نگاهی دال بر حمایت از علی لاریجانی وجود ندارد، اما این تشکل محمدجواد ظریف را اصلاح‌طلب می‌داند.

حرف تازه – با کنار رفتن سید حسن خمینی از مجموعه کاندیداهای احتمالی اصلاح‌طلبان حالا محمدجواد ظریف بیش از پیش در مرکز توجه‌ قرار گرفته و فرزانه ترکان معتقد است: ظریف از نگاه ائتلاف اصلاح طلبان یک اصلاح طلب است.

فرزانه ترکان، عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی، در گفت‌وگو با اعتمادآنلاین درباره رویکرد و نگاه جبهه اصلاح‌طلبان ایران در قبال گزینه‌هایی همچون علی لاریجانی و محمدجواد ظریف گفت: آنچه ما در شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی از رویکرد و نگاه جبهه اصلاح‌طلبان ایران متوجه شدیم این است که نظر خاصی در این جبهه و تشکل درباره آقای لاریجانی وجود ندارد.
او ادامه داد: مشخصاً این تشکل به آقای ظریف به عنوان یک شخصیت اصلاح‌طلب نگاه می‌کند و بقیه قضایا دیگر به تصمیم آقای ظریف برای کاندیداتوری و جمع‌بندی جبهه اصلاح‌طلبان درباره ایشان مربوط است.
عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی درباره موضوع کاندیداتوری محسن هاشمی از سوی این تشکل نیز توضیح داد: به طور مشخص کاندیدای حزبی ما در کارگزاران سازندگی محسن هاشمی است و در مورد ایشان متفق‌القول هستیم، اما نظر نهایی ما هم معطوف به نظر جبهه اصلاح‌طلبان ایران است.
ترکان در پاسخ به سوالی درباره تصمیم خود محسن هاشمی در این زمینه با توجه به موضع‌گیری‌های گذشته او مبنی بر اینکه «هیچ آدم عاقلی در این شرایط کاندیدای ریاست‌جمهوری نمی‌شود» گفت: این حرف‌ها که شوخی است. آقای هاشمی خودشان هم منتظر نظر جبهه اصلاح‌طلبان ایران برای کاندیداتوری هستند.
ظریف از نگاه ائتلاف اصلاح طلبان یک اصلاح طلب است

ظریف از نگاه ائتلاف اصلاح طلبان یک اصلاح طلب است

اخبار مرتبطتبلیغات


آخرین اخبار