رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 5 خبر


  • جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۹
  • الجمعة ۲۴ ذو الحجة ۱۴۴۱
  • 2020 Friday 14 August

حرف تازه – سید محمد احمدی در دیدار با جمعی از دانش‌آموختگان علوم اقتصادی با بیان اینکه رشد اقتصادی بدون توجه به نظر، برنامه‌ها و تئوری‌های متخصصان اقتصاد محقق نمی‌شود، اظهار کرد: فرهنگ و اقتصاد دو بال از هم ناگسستنی پیشرفت و تعالی جوامع است. وی با ابراز اینکه در دهکده جهانی برابری در فرصت‌های […]

حرف تازه – سید محمد احمدی در دیدار با جمعی از دانش‌آموختگان علوم اقتصادی با بیان اینکه رشد اقتصادی بدون توجه به نظر، برنامه‌ها و تئوری‌های متخصصان اقتصاد محقق نمی‌شود، اظهار کرد: فرهنگ و اقتصاد دو بال از هم ناگسستنی پیشرفت و تعالی جوامع است.

وی با ابراز اینکه در دهکده جهانی برابری در فرصت‌های فرهنگی و اقتصادی بسیار مهم است، افزود: امروز مراکز برنامه‌ریزی و نظارتی و تصمیم‌ساز، جهان را از دو منظر فرهنگ و اقتصاد ارزیابی می‌کنند.

فرماندار سابق شهرستان رشت گفت: هنوز بسیاری از ظرفیت‌های پیشرفت اقتصادی در رشت از جمله حوزه کشاورزی و صنعت بکر و دست‌نخورده بوده و تلاش جدی در این حوزه صورت نگرفته است.

احمدی با دعوت از سرمایه‌گذاران گیلانی در سراسر کشور و جهان برای سرمایه‌گذاری در حوزه شهری، صنعت و کشاورزی و گردشگری گیلان تصریح کرد: در مسیر رشد اقتصادی معضلات جدی داریم.

وی استان گیلان را یکی از امن‌ترین مناطق کشور برای سرمایه‌گذاری برشمرد و گفت: باید اقتصاد کشور را ملی کنیم و نقش بخش خصوصی و به ویژه بخش تعاون در اقتصاد کشور باید نقش محوری و رکن اقتصاد باشد.

استاد دانشگاه‌های گیلان با بیان اینکه رشد اقتصادی معلول افزایش تولید کالا و خدمات مختلف در اقتصاد کشور است خاطرنشان کرد: نیروی انسانی متخصص و ماهر علت اصلی در به‌وجود آمدن کالاها و خدمات جدید در اقتصاد است و باید قدر نیروهای جوان و متخصصمان را به خوبی بدانیم.

احمدی با تاکید بر نقش متخصصان و شرکت‌های دانش‌بنیان در رشد اقتصادی کشور، گفت: یافتن رویه‌ها، ابزار، وسایل و دستگاه‌های جدید در تولید محصولات و خدمات نوین یکی از مهم‌ترین مولفه‌ها در رشد اقتصادی کشور است.

اخبار مرتبطتبلیغات

آخرین اخبار