صعود پرسپولیس به صدر جدول | سرخپوشان آماده دربی حساس

هفته بیست و ششم رقابت های لیگ برتر عصر جمعه با صعود پرسپولیس به صدر جدول آغاز شد.

به گزارش اختصاصی حرف تازه، در آغاز هفته بیست و ششم رقابت های لیگ برتر، پرسپولیس تهران موفق شد در زمین مس کرمان با نتیجه سه بر یک به برتری دست یابد و با یک بازی بیشتر نسبت به استقلال و سپاهان فعلا با ۵۴ امتیاز به صدر جدول رده بندی صعود کند. صعود پرسپولیس به صدر جدول ، دیدارهای امروز استقلال و سپاهان و همچنین دربی هفته آینده را به اوج حساسیت رسانده است.

برای پرسپولیس در این دیدار ابتدا سعید صادقی گلزنی کرد. در ادامه گولسیانی از روی نقطه پنالتی گل دوم را به ثمر رساند. در نیمه دوم مس کرمان روی یک شوت و پس از برخورد با مدافعان پرسپولیس و تغییر جهت توپ فاصله را به حداقل رساند. اما در ادامه باز هم گئورگی گولسیانی از روی نقطه پنالتی گلزنی کرد تا سرخپوشان سه بر یک به برتری دست یابند و با روحیه ای خوب آماده دربی حساس هفته آینده مقابل استقلال شوند.

در دیگر دیدارهای روز نخست این هفته مسابقات لیگ برتر نفت مسجد سلیمان پس از ۲۱ هفته ناکامی در کسب سه امتیاز، مقابل ذوب آهن یک بر صفر پیروز شد تا کورسوی امیدی برای بقا در لیگ برتر داشته باشد.

نساجی مازندران نیز با سرمربی جدید خود مقابل آلومینیوم اراک به تساوی بدون گل رضایت داد.

امروز در ادامه این مسابقات، استقلال میزبان هوادار است. سپاهان در زمین خود دیداری سخت با مس رفسنجان خواهد داشت. پیکان به مصاف نفت آبادان می رود. ملوان و تراکتور در انزلی رودرروی یکدیگر صف آرایی می کنند و گل گهر سیرجان در زمین خود به مصاف فولاد خواهد رفت.

استقلال و سپاهان با یک بازی کمتر و ۵۲ امتیاز، عصر امروز فرصت عبور از پرسپولیس ۵۴ امتیازی و صعود به صدر جدول را دارند.