صعود پرتغال و مراکش به یک چهارم نهایی جام جهانی | حذف مفتضحانه اسپانیا و سوئیس

رقابت های جام جهانی ۲۰۲۲ قطر با صعود پرتغال و مراکش به یک چهارم نهایی جام جهانی و حذف مفتضحانه اسپانیا و سوئیس همراه بود.

به گزارش اختصاصی حرف تازه، رقابت های جام جهانی ۲۰۲۲ قطر با صعود پرتغال و مراکش به یک چهارم نهایی جام جهانی و حذف مفتضحانه اسپانیا و سوئیس همراه بود.

دیشب در ادامه این رقابت ها اسپانیا در مقابل مراکش قرار گرفت و پس از تساوی بدون گل در پایان ۱۲۰ دقیقه حتی در ضربات پنالتی نیز نتوانست دروازه مراکش را باز کند و از دور رقابت ها کنار رفت.

شاگردان انریکه که احتمالا گمان می کردند بازی در مقابل مراکش آسان تر از دیدار با کرواسی است و به همین دلیل چندان هم از شکست مقابل ژاپن که منجر به حذف آلمان در دور گروهی شد ناراحت نبودند دیشب به طرز عجیبی از دور مسابقات کنار رفتند و حذف شدند.

در دیگر دیدار پرتغال که رونالدو را تا اواخر بازی روی نیمکت نشانده بود با نتیجه قاطع ۶ بر ۱ سوئیس را در هم کوبید و حریف مراکش در یک چهارم نهایی این مسابقات شد.

در ادامه این رقابت ها روز جمعه و از ساعت ۱۸:۳۰ کرواسی به مصاف برزیل می رود و از ساعت ۲۲:۳۰ دیدار جذاب هلند و آرژانتین برگزار خواهد شد.

همچنین روز شنبه از ساعت ۱۸:۳۰ پرتغال به مصاف مراکش می رود و از ساعت ۲۲:۳۰ دیدار حساس انگلیس و فرانسه برگزار می شود تا چهره ۴ تیم راه یافته به مرحله نیمه نهایی نیز مشخص شود.

تا پایان مرحله یک چهارم نهایی کیلیان امباپه فرانسوی با ۵ گل آقای گل این مسابقات لقب گرفته است.