صعود داماش به لیگ یک با فرشاد آقای گل

در مجموع ۲ بازی رفت و برگشت، داماش گیلان برابر فولاد نوین اهواز به برتری دست یافت تا در فصل آینده فوتبال رشت یک نماینده دیگر در لیگ دسته اول داشته باشد.

به گزارش حرف تازه، دیدار پی آف صعود به لیگ دسته اول میان تیمهای فولاد نوین اهواز و داماش گیلان عصر روز پنجشنبه در اهواز برگزار شد.

صعود داماش به لیگ یک

در این دیدار جذاب و حساس تیم فوتبال داماش گیلان علی‌رغم شکست یک بر صفر مقابل فولاد نوین اهواز در دیدار برگشت پلی اف صعود به لیگ یک در مجموع ۲ بازی با برتری ۲ بر یک به لیگ یک صعود کرد.

شاگردان فرشاد پیوس در این دیدار به خوبی بازی را کنترل کرده بودند اما در دقایق پایانی یک گل دریافت کردند.

درحالی که دوربین های صدا و سیما برای پخش زنده بازی در ورزشگاه مستقر بودند اما اهوازی ها با کارشکنی مانع از تصویربرداری از مسابقه شدند و رحمان قاسمی خبرنگار گیلانی با دوربین موبایل و به صورت اینترنتی از نیمه دوم توانست این بازی را از شبکه باران برای مردم گیلان پخش کند.

گفتنی است، حدود ۳۰۰ نفر از هواداران پرشور داماش با ۶ دستگاه اتوبوس خود را به ورزشگاه اختصاصی فولاد نوین رسانده بودند و در طول بازی یکپارچه داماش را تشویق کردند.

فرشاد پیوس پیش از این موفق شده بود با سپیدرود و چوکا در مقاطع مختلف به لیگ یک صعود کند و اکنون با صعود داماش، محبوبیتش در شهر رشت و استان گیلان را بیش از پیش کرد.