رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 4 خبر


  • چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹
  • الأربعاء ۱۹ رجب ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 3 March

با صدور پروانه فعالیت باشگاه داماش ، قدم اول برای احیای دوباره ققنوس فوتبال ایران، لاجوردی‌پوشان شهرباران، در فصل جاری برداشته شد.

حرف تازه – با صدور پروانه فعالیت باشگاه داماش ، قدم اول برای احیای دوباره ققنوس فوتبال ایران، لاجوردی‌پوشان شهرباران، در فصل جاری برداشته شد.

سرانجام پس از پیگیری هایی از سوی تعدادی از پیشکسوتان خوش ‌نام باشگاه داماش اخبار رسمی حکایت از صدور پروانه به نام باشگاه داماش از سوی اداره کل ورزش و جوانان گیلان در تاریخ سوم اسفند ۱۳۹۹ دارد تا در قدم بعدی با خرید امتیاز مرحله دوم لیگ سه ، ققنوس فوتبال ایران از خاکسترش احیا شود.
فاضل بازیار معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان گیلان در گفتگویی کوتاه با خبرنگار وارش اسپرت با تایید خبر فوق گفت: در ماه های اخیر برخی از پیشکسوتان این باشگاه برای احیای تیم داماش به اداره کل ورزش و‌جوانان گیلان مراجعه کردند و در نهایت سعی کردیم با تمام موانع موجود، پروانه فعالیت باشگاه به نام خاطره انگیز “داماش” صادر شود.
لازم به ذکر است ، در پایان فصل گذشته امتیاز لیگ یکی تیم داماش به دلیل بدهی سه میلیارد تومانی به اروند و سهل ‌انگاری و کم کاری متولیان امر، استرداد شد و داماشی ها عملا بدون امتیاز شرکت در مسابقات تا ورطه انحلال کامل پیش رفتند.
صدور پروانه فعالیت داماش برای احیای دوباره ققنوس فوتبال ایران

صدور پروانه فعالیت داماش برای احیای دوباره ققنوس فوتبال ایران

منبع : وارش اسپورت

اخبار مرتبطتبلیغات


آخرین اخبار