رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 15 خبر


  • یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹
  • الأحد ۲ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Sunday 20 September

فاطمه شیرزاد در جریان بازدید چهار نفره از سراوان، اقدامات انجام شده در دفنگاه سراوان در دوران شهرداری دکتر حاج محمدی را مثبت ارزیابی کرد و در عین حال گفت این اقدامات هنوز کافی نیست و دولت باید کمک کند.

حرف تازه – فاطمه شیرزاد با اشاره به اینکه بیش از ۴۰ سال بوده که زباله ها در سراوان دفن می شدند، تاکید کرد: اقدامات خوبی در سراوان انجام شده است.

عضو شورای اسلامی شهر رشت خاطر نشان کرد: اهالی منطقه به بیماریهای پوستی و گوارشی مبتلا بوده اند و اقدامات اصلاحی که دارد انجام می شود در واقع کمک به اهالی منطقه است.
وی ادامه داد: دولت در زمینه تامین اعتبار خیلی کمک کرده اما کافی نیست که امیدواریم با جذب اعتبارات تکمیلی وضعیت دفنگاه سراوان به کلی به شرایط ایده آل رسیده و کارها به پایان برسد.
این عضو شورای اسلامی شهر رشت سپس گفت: فعالیتهایی که در زمینه کاهش سطح آلودگی های این منطقه دارد انجام می شود را مثبت ارزیابی می کنیم اما این فعالیتها باید با افزایش ظرفیت کارخانه کود آلی تکمیل شود.
وی ادامه داد: کارهای عمرانی و فنی مرتبط با ساخت تصفیه خانه و موارد مرتبط با مدیریت پسماندها در شهرداری رشت قابل دفاع است.
فاطمه شیرزاد به خطر رانش کوه زباله اشاره خاطرنشان کرد، با توجه به راهکارهای ارایه شده و مکاتبات که شهردار با مدیران استانی و ملی انجام داده ، امیدواریم تا دیر نشده دولت در خصوص تامیین اعتبار این کار اقدام کند.
رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی شورای اسلامی شهر رشت در پایان سخنانش از همه سمن ها، تشکلهای مردم نهاد و قشرهای مختلف اجتماع خواست تا از فعالیتهایی که برای بهبود وضعیت دفنگاه سراوان به ویژه تصفیه خانه ساخت داخل، دارد انجام می شود، بازدید کنند و در جریان کار شهرداری رشت قرار بگیرند.
شیرزاد: اقدامات خوبی توسط شهرداری رشت در لندفیل سراوان انجام شده است

شیرزاد: اقدامات خوبی توسط شهرداری رشت در لندفیل سراوان انجام شده است

شهرداری رشت

اخبار مرتبطتبلیغات

آخرین اخبار