رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 7 خبر


  • دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الإثنين ۵ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 17 May

فرامرز جمشیدپور، مسعود نصرتی، علی بهارمست، حامد عبدالهی، حجت جذب، حسین علی قلیزاده، ناصرحاج محمدی، ناصر عطایی، سید محمد احمدی… اینها اسامی منتخبین شورای پنجم رشت برای حضور در راس شهرداری است. ۹ انتخاب در کمتر از ۴ سال! آیا شورای پنجم رشت دهمین انتخاب شهردار یا سرپرست را تحربه خواهد کرد؟!

اختصاصی حرف تازه – فرامرز جمشیدپور، مسعود نصرتی، علی بهارمست، حامد عبدالهی، حجت جذب، حسین علی قلیزاده، ناصرحاج محمدی، ناصر عطایی، سید محمد احمدی… اینها اسامی منتخبین شورای پنجم رشت برای حضور در راس شهرداری است. ۹ انتخاب در کمتر از ۴ سال! آیا شورای پنجم رشت دهمین انتخاب شهردار یا سرپرست را تحربه خواهد کرد؟!

گفته می شود شورا به دنبال طرح سوال از شهردار رشت است؛ مساله ای که از دیروز مطرح شد و امروز صحبت های جدی تری در خصوص آن به گوش رسید اما همچنان از سوی شورای شهر رشت تکذیب نشده تا احتمال صحت آن را تقویت کند.
گویا قرار نیست رشت رنگ آرامش را به خود ببیند و اعضای شورا نیز تا آخرین روز دست از تقابل ها و جنگ و درگیری های علنی و غیرعلنی این دوره برنخواهند داشت! و گویا قرار هم نیست حتی برای یک سال، شهردار رشت در جای خود حضور داشته باشد و شورا به شهردار در جهت تحقق برنامه ها کمک کند.
حالا با چنین اوضاعی برخی از همین اعضا به دنبال لابی و رایزنی گسترده و تایید مجدد و حضور دوباره در شورای شهر هستند! مشخص نیست کدام کار بزرگ آقایان بر زمین مانده که نیاز است با حضور مجددشان آن اقدام شگفت انگیز به سرانجام برسد! یا کدام اقدامشان تحسین برانگیز بوده که شایسته حضور مجدد در شورا باشند!
نه اینکه شهردار رشت خطایی نداشته یا بهترین عملکرد را به ثبت رسانده است. اما نه تنها در رشت بلکه در بسیاری از شهرهای گیلان این شوراها بوده اند که نمره مردودی از مردم گرفته اند و بسیاری از مردم معتقدند به جای شهردار، این اعضای شورای شهر هستند که باید استیضاح شوند و پاسخگو باشند!
عدم تکذیب موضوع طرح سوال احتمالی از سوی شورا نشان می دهد این شنیده ها احتمالا چندان دور از واقعیت نیست و به زودی شاهد طرح سوال از شهردار رشت خواهیم بود.
حرف تازه آمادگی دارد در صورت تکذیب این شنیده ها از سوی شورا، مطلب تکمیلی را منتشر نماید.

شورای پنجم رشت و دهمین انتخاب شهردار؟!

اخبار مرتبط

نظراتتبلیغات


آخرین اخبار