رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 16 خبر


  • چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹
  • الأربعاء ۹ ربيع ثاني ۱۴۴۲
  • 2020 Wednesday 25 November

شهردار رشت با اشاره به هزینه ساز بودن برخی سازمان های شهرداری تاکید کرد: این سازمان ها باید به سازمان های درآمد زا تبدیل شوند تا‌ بتوانند به اداره امورات‌خود بپردازند.

حرف تازه – شهردار رشت در نشست با سازمان های وابسته به شهرداری بر لزوم تبدیل سازمان های هزینه ساز به درآمد زا تاکید کرد و اظهار داشت: تمرکز در آمد در مرکز به صورت خزانه داری کل و همچنین انجام معاملات متوسط و عمده، موجب شد که شهرداری شیوه‌ نامه جدیدی برای چگونگی معاملات جزئی و متوسط تنظیم کند.

ناصرحاج محمدی بابیان اینکه توکن های مربوط به کارپردازی ها جمع آوری شده است گفت: در حال حاضر شهرداری رشت از یک توکن بهره می برد که آن نیز توسط شهردار به مسئول مربوطه سپرده شده است.
وی افزود: تمام معاملات متوسط و عمده بر اساس مقررات مالی و معاملاتی درحال انجام است.
شهردار رشت با بیان اینکه ماده ۱۴ پس از این فقط بر موارد ضروری اعمال می شود، خاطرنشان کرد: اعمال نشدن این قانون در زمان لازم، می توانست مشکلات فراوانی برای شهرداری ایجاد کند.
حاج محمدی از شفافیت مالی در امسال خبر داد و با اشاره به هزینه ساز بودن برخی سازمان های شهرداری گفت: این سازمان ها باید به سازمان های درآمد زا تبدیل شوند تا‌ بتوانند به اداره امورات‌خود بپردازند.
وی تصریح کرد: ساختار و شکل تمامی سازمان های وابسته به شهرداری، واحد بوده و پیش از این، شهرداری این سازمان ها را به عنوان سازمان های سیاست گذار معرفی کرده بود.
شهردار رشت ادامه داد: این در حالیست که سیاست گذاری در حوزه معاونت های شهرداری انجام می شود و سازما‌ن ها فقط مجری بوده و مجری نمی تواند سیاست‌گذار و تصمیم گیر باشد.
حاج محمدی تصریح کرد: مناطق شهرداری ناظر مقیم، تسهیل گر امورات و جریان ها هستند.
گفتنی است رؤسای سازمان ها، معاون خدمات شهر، مدیر ارتباطات و امور بین الملل، مدیر حوزه شهردار و مدیر مالی، در این نشست حضور داشتند.

شهردار رشت تاکید کرد: لزوم تبدیل سازمان های هزینه ساز به درآمد زا شهردار رشت تاکید کرد: لزوم تبدیل سازمان های هزینه ساز به درآمد زا

شهردار رشت تاکید کرد: لزوم تبدیل سازمان های هزینه ساز به درآمد زا شهردار رشت تاکید کرد: لزوم تبدیل سازمان های هزینه ساز به درآمد زا

تاکید ناصر حاج محمدی شهردار رشت در نشست با سازمان های وابسته به شهرداری بر لزوم تبدیل سازمان های هزینه ساز به درآمد زا

شهرداری رشت

اخبار مرتبطتبلیغات

آخرین اخبار