رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 7 خبر


  • شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹
  • السبت ۱۸ ذو الحجة ۱۴۴۱
  • 2020 Saturday 8 August

نشست شورای معاونان و مدیران شهرداری رشت روز سه شنبه ۷ مرداد ماه با حضور جبار کوچکی نژاد، نماینده شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی و احمد رمضانپور رییس کمیسیون عمران و توسعه شهری شورای اسلامی شهر رشت برگزار شد.

حرف تازه – ناصر حاج محمدی شهردار رشت در شورای معاونان و مدیران، با بیان اینکه بی سابقه ترین پروژه های عمرانی تاریخ رشت در حال اجرا است گفت: بیش از ۱۰هزار میلیارد تومان اعتبار برای این پروژه ها در نظر گرفته شده است.

 در این نشست دکتر ناصر حاج محمدی گزارشی از پروژه های در دست اجرای شهرداری که در پنج دسته پروژه های قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص)، سازمان سرمایه گذاری، پروژه های مصوب شورای اسلامی شهر، پروژه های ملی تملک داراییها، احداث تراموا و سایر پروژه ها اجرا می شوند، ارائه کرد.
شهردار رشت گفت: بی سابقه ترین تعداد و میزان پروژه های عمرانی در تاریخ رشت با اعتباری بیش از ۱۰ هزار میلیارد تومان در پنج فصل عنوان شده، اجرا ‌می شود.
وی افزود: پنج پروژه بزرگ از سوی قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) در رشت با اعتباری افزون بر چهار هزار میلیارد تومان و پنج پروژه بزرگ مصوب شورای اسلامی شهر رشت با اعتباری افزون بر ۵۲۷ میلیارد تومان اجرا خواهند شد.
حاج محمدی پروژه های سرمایه گذاری را با اعتباری افزون بر ۳/۵۰۰ میلیارد تومان عنوان نمود و افزود: پروژه های تملک دارایی های سرمایه ای (اعتبارات ملی) با اعتباری افزون بر ۹۸ میلیارد تومان از دیگر پروژه های در دست اجرای شهرداری رشت است که پروژه های بازآفرینی و پروژه های مرتبط با حوزه پسماند را شامل می شود.
حاج محمدی پروژه احداث تراموا را با اعتباری افزون بر ۳۵۰۰ میلیارد تومان عنوان نمود و گفت: سایر پروژه های شهرداری نیز را با اعتباری افزون بر ۷۰ میلیارد تومان اجرا خواهند شد.
دکتر حاج محمدی در پایان سخنانش از مهندس کوچکی نژاد برای کمک در تامین اعتبارات ملی، تامین قیر، حل مشکل تخصیص بند(و)و… طلب همکاری نمود و درخواست کرد تا با شهرداری رشت در این زمینه ها کمک شود.

شهردار رشت: بی سابقه ترین پروژه های عمرانی تاریخ رشت در حال اجرا است شهردار رشت: بی سابقه ترین پروژه های عمرانی تاریخ رشت در حال اجرا است

منبع خبر : شهرداری رشت

اخبار مرتبطتبلیغات

آخرین اخبار